Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá? (a többi lent)

Hogy vegyem rá? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek a tengerimalacomnak társat?mert én akarok kölyköket!
2011. dec. 28. 10:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!!!!


Akkor tanulj meg fogalmazni, Te azt írtad társat akarsz, hogy legyenek kölykök!!!!

Szerintem vidd vissza azt az egy szem kis állatot is a boltba és egy 6-7 év múlva újra próbálkozhatsz az állatka tartással...

2011. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk én 8 évesen kaptam az első malimat :)) DE lén gondoztam,etettem,szeretgettem akkor volt a malac kb. 5 éves és úgy 8 évesen halt meg :( Tuy-Tuy volt a neve..imádtam..volt egy társa is..de ő meghalt mielőtt Tuy-Tuy és egyedül maradt..hoztunk neki egy társat és verekedni kezdtek..tökmindegy volt hogy nőstény vagy hím volt az adott malac..így Ő egyedül élt utána..semmilyen malacot nem fogadott el maga mellé..:(
2011. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen a párommal saját keresetből 3 éve tartunk malacokat.

Mellesleg 9 éves és 9 éves felfogása is lehet különböző, ez neveltetésből adódik, no de ez már nem ide tartozik...

2011. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok..és szeretnék malacot..de a saját kis pénzemből,úgyhogy nyáron nyári munkára megyek :)) Így nekem is lesz végre a sok-sok év után :)
2011. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azt hittem Blue11, hogy most is van malackád :D Hát akkor én sok sikert kívánok a nyári munkához és mali vásárláshoz :D
2011. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos sajnos 4 éve halt meg az utolsó! :( Köszönöm :)
2011. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Egy sajnossal kevesebb..:)
2011. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Lili!


Ha rendesen gondozod a malacaidat, akkor valami más oka van a szüleidnek arra, hogy ne engedjenek neked még egyet. Ha nekik is azt mondtad, hogy szeretnél kicsiket, akkor nyilván ez az oka annak, hogy ők nem vesznek neked még egyet. Ezt nagyon HELYESEN teszik! Nem szabad szaporítani ezeket az állatokat, ahogyan egyedül, társ nélkül tartani sem! Kérdezd meg a szüleidet, hogy miért nem engedik a második malacot és utána írd ide le, hogy mit mondtak, akkor könnyebben tudok majd segíteni!

2011. dec. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

A malackám nagyon jó körülmények között él.

Van még egy kutyám , és már volt régebben is kutyám de ő sajnos meghalt és a régi cocim is. Ő is egyedül lakott. Szeretem az állatokat , ha találunk kóbor kutyát mindíg bevittük a lakásunkba. Mindegyik talált kutyusnak meg lett az igazi gazdája.

2012. jan. 14. 19:06
 20/22 anonim ***** válasza:
Ettől még lásd be, hogy nem szabad szaporítani őket! A malacoknál fontos, hogy fajtatiszták legyenek!
2012. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!