Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon beteg a tengerimalacom!...

Nagyon beteg a tengerimalacom! SEGÍTSÉG!?

Figyelt kérdés
Ma műtötték meg a tengerimalacom, mivel tegnap este 2 döglöttet szült, hagytuk, hátha lessz neki még, de reggelre nem lett semmi, megműtötték (császár)Az oros 5-döglöttet vett ki) :/! Izgultam, nem hittem már nagyon benne hogy élni fog, mivel mikor vittem alig volt ereje...Meg már mások is lemondtak benne...Mondta az orvos, h melegítsem akkor nem pusztul el...így is teszek....De megfogtam és eléggé hideg! Mit tegyek...Így a jó? Mért hideg? Él...mert mozog, nagyon beteg ...lázas...úgy csinál, mint aki nincs észen össze vissza mozog (kába)...Remélem felgyógyull.Hobbim a tengerimalac tenyésztés és a lovazás...Segítsetek....Csak 13/L...vagyok..és nem sokat értek...egy tapasztaltabb választ kénék :)..Előre is köszönöm :)
2011. dec. 30. 13:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Kérdésedre, hogy honnan kellet volna tudnod, hogy ilyen nagy az alomszám: Mondjuk elviszed a dokihoz és ultrahanggal megvizsgálja, hogy mi a helyzet és akkor esetleg odaviszed hogy felügyelet mellett szülessenek meg. (Persze nem biztos hogy mindet látta volna, de szerintem annyi látszott volna akkor is hogy többen vannak 4-nél...)De persze még így is rizikós. Mindenesetre ahogyan az előttem lévők is írták, bízd a tenyésztést a tenyésztőkre.
2012. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Jajj, ez már régi kérdsé, de én Szerbiába élek és és egy kis faluba itt nincns is olyan, h ultrahang, nagyon lemaradott...a falu..
2013. márc. 5. 18:07
 33/33 anonim válasza:

Ha ezt olvasod, légyszíves tedd meg, hogy az összes még élő állatodat, felszereléssel/kajával/szénával együtt vidd el a legközelebbi állatmenhelyre (mindegy, h kutya/macska/bármi) és add oda az ott dolgozóknak. És SOHA TÖBBET ne próbálj kisállatot tartani. De legalábbis amíg nem leszel minimum 18 éves.

Amit művelsz az nem állattartás, de nem is tenyésztés, a megfelelő szó az a mészárszék!!!

Apukád nem tudom milyen állatorvos lehet, hogy hagyja amit te művelsz. Normális orvos, de még egy épeszű szülő is az első alkalom után véget vetett volna a dolognak.


Ui: és légyszíves használd a "meghalt" kifejezést a megdöglött helyett. Tudom, h te semmit nem érzel az elvesztett állatkáid iránt (mondjuk gondolom az élőket is pont leszarod) de engem így 2 év és 450Km távlatából is megvisel a malacok halála.

2014. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!