Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyulam ami vérzik,...

Van egy nyulam ami vérzik, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyi idős a nyúl, nemrég kaptam, kislány. Egyik nap azt vettem észre, hogy a ketrecén a forgács véres. 100%, hogy nem a teste vérzik, hanem a nemi szerve... EZ NORMÁLIS? mit csináljak vele? olyan 1 napig tartott a vérzés. Lehet, hogy menstruál?
2012. jan. 3. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lehet tüzelt habár nem tudom hogy a tengerimalacok tüzelneke de lehet főleg hogy kislány.
2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nyulak nem menstruálnak, szerintem te írtál már ki kérdést vmelyik nap ezzel kapcsolatban..

Ha nem te voltál, akkor is azt tudom tanácsolni, hogy állatorvos! Ez nem játék!

2012. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És az állatorvos nagyon drága? mármint a kivizsgálás. (tudom, hogy minden állatorvosnál változó, de átlagban)
2012. jan. 3. 17:36
 4/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, szerintem neki kéne egy ultrahang, ez szerintem 5eFt körül lehet..

Biztos, hogy vérzett? Nem adtál neki előtte céklát, sárgarépát vagy ilyesmi sárga-vörös zöldséget/gyümölcsöt?

2012. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De adtam neki répát, de nem ette meg...Szóval biztos hogy vérzett :(
2012. jan. 3. 17:41
 6/19 anonim ***** válasza:

Ajaj.

Mennyi idős a nyuszid, elmúlt már fél éves?

Legjobb lenne ivartalaníttatni, én petefészek/méhgyulladásra gondolnék ezek alapján. Az ivartalanítás megoldja ezt a problémát!

2012. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, úgy kaptam, de már biztos elmúlt fél éves, él és virul, ugrándozik, eszik-iszik, de én nagyon aggódom miatta.
2012. jan. 3. 17:47
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz kéne vinni, de nem hetek múlva gép előtt gondolkodva hanem azonnal! Teljesen mindegy mennyibe kerül, amikor megvetted vagy befogadtad vagy kaptad felelősséget vállaltál az életéért akkor mentsd is meg. Irány az orvos!!!!
2012. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ajànlok egy nyuszikhoz is értő dokit, ha leírod...
2012. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
szegeden, a rókusi körút környékén. (pontos címet nem szívesen adok meg, max privátban)
2012. jan. 3. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!