Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye nem fázik a tengerimalacom?

Ugye nem fázik a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Van neki puha ágy a ketrecében, viszont amikor nem vagyok itthon, akkor csak őrlángon megy a konvektor a szobámban... Ilyenkor kb 15 fokra lemegy a hőmérséklet. Amikor fűtök, olyan 19-20 fok van. Ami itt elég kellemes is, mivel icipici szobáról van szó. :) A malacka bundája is jól megnőtt így télre, a fenekénél simán meg lehet fogni, olyan hosszú. :) Véleményetek?

2012. jan. 19. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem. A hideget jobban bírják,mint a meleget.
2012. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem. :) Csak úgy sajnálom szegénykét, de szerintem se fázik. Viszont ilyen gázárak mellett csak nem hagyhatom felkapcsolva egész napra a fűtést. :'(
2012. jan. 19. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja a meleget... Vagyis gondolom, mivel a radiátortól 10-15 centire van a ketrece, és mindig a radiátorhoz legközelebbi sarokba húzódik és ott alszik. :D
2012. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg 18C körüli hőmérséklet ajánlott neki. Viszont nekem régebben volt a ketrece alatt(nem a ketrecben!) ilyen habfólia [link]

Ez valamennyire hőszigeteli alulról. Sokszor barkácsboltokban ez a csomagolóanyag. Biztos van olyan üzlet, ahol adnak belőle 1-2 métert, mivel úgyis csak kidobnák. Így nem kell megvenned egy tekerccsel.

2012. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a habfólia jó ötlet! Mindenképp megpróbálok szerezni, köszi. :) Amúgy, amikor kint van az ágyon, szeret a meleg konvektor közelébe húzódni ő is. De miért hullik ennyire a szőre ilyenkor? A fenekénél olyan hosszú neki lefelé, nem tudom ez más malacoknál is így van-e. Nekem ő az első. :)
2012. jan. 25. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:

15 fok bizony kevés neki, fázik ez nem lehet kérdés. Nem szeretik a nagyon meleget de a nagyon hideget sem. Még nem fázott meg? Tüdőgyulladása nem volt még? Mindenképp varrjál neki a ketrecbe fleece anyagból puha és meleg fekhelyet, zsákot, vegyél neki iglo-t és béleld ki meleg ruhákkal, talán ez segíteni fog.

A tengerimalacka egyébként társas lény feltétlen kellene mellé egy azonos nemű társ vagy ivartalanított! fiú mellé kislány malacka. Figyelmedbe ajánlanám a tengerimalacos fórumokat ott nagyon sok fontos infót megtudhatsz és tippeket is kaphatsz a malackákról. Ha ő az első valószínűleg sok újdonságot tudnának neked mondani.

2012. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. :)
2012. jan. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!