Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg apukámat?...

Hogyan győzzem meg apukámat? (légyszíves olvassátok el! )

Figyelt kérdés

pazkányt akarok már másfél éve... most február közepén lesz szülinapom, és anyum megengedte ,hogy legyen de apum azt modja,hogyha meg tudom oldani hogy másfél év múlva 1 évre keresek neki gazdit akkor jöhet... amúgy nem

(azért kellene neki(k) 1 évre gazdi met elutazunk 1 évre svájcba és apukám nem akarja magával vinni őket, pedig én mondtam hogy megcsináltatom az orvosi papírt ,hogy kivihessük őket és a saját pénzemből fizetném ill. csak 1 hordozóban kellene vinni őket mert ott a saját énzemből vennék nekik egy ketrecet....)

mindenfélét mndtam neki... hogy milyen okosak, nagyon kedvesek stbstb...

szerintetek mit mondhatnék még?

nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat előre is!!!:)



2012. jan. 19. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem apukád azért nem engedi mert a patkányokról azt lehet tudni,hogy csak a sok fertőzést szállítják!

Hiába van jól,tisztán tartva ez a veszély még fent áll!

2012. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is, milyen jó neked, hogy Svájcba mentek!! Akkor biztosan beszéled a nyelvet, nem? :)

Amúgy a patkánnyal kapcsolatban, ha kiköltöztök és utána vesztek kint állatkát, apukád úgy sem engedné??

Én a hörcsögökkel ugyanígy győzködtem a szüleimet és 2,5 évbe került. Talán, ha elmenne veled egy állatkereskedésbe, akol árulnak patkányt, megláthatná, hogy milyen kis édesek és akkor belemenne a vásárlásba.

Remélem, ez segít!! :DD

2012. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

igen anyukán svájci apum meg ott nőtt fel..

csak az a helyzet hogy nekem rohadtul nincsen kedvem kimenni...

a baj az hofy ő nem szereti az állatokat....

anyummal megbeszéltük hogy megkapom őket szülinapomra és nem szólunk apumnak... fogadok hogy 1 év után sem veszi észre... ha nem mondom neki:)

2012. jan. 20. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, de sokszor a patkányok nem is élnek másfél évnél tovább. Főleg ha kereskedésből veszed, ahol meglehetősen beltenyésztettek. Úgyhogy én nem sokat problémáznék ezen. Ha aranyos, kezes állatok, akkor meg gazdit találni se olyan nehéz nekik. Ha meg nagyon nem tudsz tőlük megválni, akkor vhogy elintézed, hogy kivihesd, ahogy írtad. Értesd meg apuddal, hogy vállalod értük a felelősséget. (Amugy nekem is régen ellenezték a szüleim, hogy egerem legyen, fogtam magam és hazahoztam egyet titokban, mikor meg meglátták milyen aranyos, úgyis beleszerettek :D)aztán lehet másnak szadistább szülei vannak.
2012. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" Szerintem apukád azért nem engedi mert a patkányokról azt lehet tudni,hogy csak a sok fertőzést szállítják! "


Hát nem tudom.. nekem egy éve van kettő, köztünk vannak egész nap, eszik a tányéromból, megpuszilom a fejét és még élek.

2012. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Orsii7 válasza:
Ez egy elég érdekes dolog mert egy patkány 1-2-3 évig élnek elősször mennyetek el és aztán vegyetek patkányt szerintem.:)
2012. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mogyorósmákosrétes válasza:

Hát, nekem van egy patkányom, Alfrédnak hívják, és őszi szünet óta van meg.

Egyébként egy normális, állatkereskedéses pati olyan 1.5 évesen éri el egyáltalán a kifejlett termetét, és olyan 3 évig él... Na ja. Szerintem azon, hogy mi legyen vele, ráérsz akkor gondolkodni, ha eljön az idő.:) üdv :)

2012. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális, állatkereskedéses pati: van fogalmad róla, hogy honnan szedik a patkányokat amiket ott eladnak? Na, amíg nincs, addig tartsd meg magadnak a hülyeséget.
2012. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!