Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire nem egészséges egy...

Mennyire nem egészséges egy törpenyuszival 1 szobába lenni?

Figyelt kérdés
Hallottam h maradandó tüdőkárosodást lehet tőle kapni mert porol meg hullik a szőre... jó nálam ez lehet h megesne mivel asztmás vagyok de nagyon szeretném... hétfőn kapom meg ...
2012. jan. 20. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
gyakran porszívózol, esetleg szellőztetsz, és fésülöd a nyuszit. Probléma -remélhetőleg- megoldva :))
2012. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szőre csak akkor hullik, amikor vedlik

A porolást pedig nem nagyon értem... ha megfelelően almozod, akkor mi porol? A forgács porol. Ha csak a wc-jét almozod, és azt is pellet alommal, akkor semmi nem porol.

Én évek óta egy szobában élek a nyuszómmal, és soha nem volt tőle semmi bajom.

2012. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, ha asztmás vagy (én is), akkor szellőztess többet! Ha a szőrére nem vagy allergiás, akkor semmi gond.
2012. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szellőztetés, porszívózás minden nap. A szőrét ne a szobádban fésüld ki, hanem egy másik, jól takarítható helységben. A szőnyeged legyen mosógépben is mosható.
2012. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pormentes forgács, sok fésülés, szellőztetés, és nem lesz gond. Persze az sem mindegy, hogy mekkora az a szoba és hogy az orrod alatt van-e a nyúl vagy a szoba másik felén, de szerintem azért megoldható a dolog.
2012. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is asztmás vagyok és már három éve megvan a nyuszim (pont tegnap volt a szülinapja :P)

De mivel rendszeresen takarítom a nyuszi ketrecét, cserélem az almát, stb, semmi mellékhatása nincs :)

2012. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a porszívózás az egyértelmű h minden nap:) mennyi időközönként fésüljem majd? milyen forgácsot vegyek?
2012. jan. 21. 20:46
 8/8 anonim válasza:

Én sima forgácsot használok, nem tudom, hogy lehet-e olyat kapni ami kevésbé poros :D

A fésülést pedig csinálhatod akár hetente, vagy többször, főleg ha a nyuszi élvezi és ha te is szereted fésülgetni a szőrét :))

2012. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!