Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig csinálja ezt vele az apja?

Meddig csinálja ezt vele az apja?

Figyelt kérdés
Tengerimalac apához szoktatom a fiát és folyton rá mászik a kölyökre,párzani akar vele.Meddig csinálja ezt,amig az anya szagát érzi rajta?
2012. jan. 24. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Rakd külön ketrecbe !
2012. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külön van születése óta.De szoktatom hozzá,tehát néha be rakom az apához,és akkor csinálja ezt.
2012. jan. 24. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad, hogy nem a kicsit rakod be hozzá, hanem valahol kívül, semleges területen engeded össze őket? Az anyja szaga miatt is lehet.
2012. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ölemben voltak csak együtt ketrecen kívül.Ott nem csinálta,de hát előbb utóbb ketrecbe kell tennem őket.:S
2012. jan. 24. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:

A ketrecet is "semleges területté" lehet tenni egy alapos kitakarítással (ecetet javaslok), és átrendezéssel, hogy ne legyen "nagymalacszagú". Ha kint jól elvannak, utána ha tiszta ketrecbe kerülnek be, akkor nem kéne hogy gond legyen. Persze kell nekik egy kis idő, amíg eldöntik, hogy ki a főnök (nyilván itt az idősebb lesz), kis kergetőzés belefér.

Én 5 éves lány malac mellé hoztam egy 2 hónapos lányt, eleinte itt is volt szaladgálás, és fogkocogtatás, de vérre menő küzdelem nem, így hagytam, hogy lerendezzék egymás között. Fontos, hogy legyen két külön házikó, hogy mindkettőnek legyen hova visszavonulni.

2012. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:

Én úgy tudom, ez teljesen normális dolog, nem a párzásról hanem a dominanciáról szól. A nagyobbik így fejezi ki, hogy ő a főnök. Amíg nincs verekedés, addig rendben van.


"Dominance is also established through biting (especially of the ears), piloerection, aggressive noises, head thrusts, and leaping attacks.[63] Non-sexual simulated mounting for dominance is also common among same-sex groups."

2012. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!