Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vélemény? Az én törpenyuszim.

Vélemény? Az én törpenyuszim.

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 12:01
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 3. 13:21
 12/36 anonim ***** válasza:
Tööööööööök cuki*.* Mi a neve?
2012. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Hát,tulajdonképpen mai napig nem találtam neki nevet ami illene rá vagy ilyesmi így aztán csak nyuszinak hívom :D :)
2012. febr. 3. 13:59
 14/36 anonim ***** válasza:
A nyúl amit linkeltél hogy nem tetszik beteg!! Azért van összeragadva a szőre, feldagadva, kipirosodva a szeme. Ezt nyúltartóként illene tudnod. Remélem hogy az oltásait megkapja mert akkor bizony a tied is nézhet így ki.
2012. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Így van, a linkelt nyuszi myxomatózis-ban szenved. Ha a tiéd nincs beoltva és megcsípi egy fertőzött szúnyog ő is ilyen lesz és meghal.
2012. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak, szép a nyuszid, de túl hosszúnak látom a füleit.
2012. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
a tiéd nagyon cuki,de amit 2.-nak belinkeltél kérem szépen egy,már gyógyíthatatlan mixomatózisban szenved szegényke,azért csúnya...ezt jó lenne ha tudnád nyúltartó létedre...
2012. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

utolsó előtti:

jól vagy? nem csak hermelin nyulak vannak!

2012. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

kérdező,tudod hogy egy állat nemét nem úgy mondjuk mint az emberét? ő bak! a nyulaknál így kell mondani...-.-

jó hogy ebben is ilyen jártas vagy.-.-

2012. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Jól vagyok!

Ezek itt fajtatiszta törpenyuszik, egyiknek sem olyan hosszú a füle, a pofája, mint a kérdezőé. Tuti van az ősei között házi nyuszi is. Attól még nagyon szép persze.

[link]


Ez pedig az én nyuszim:

[link]


[link]


[link]

2012. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!