Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vélemény? Az én törpenyuszim.

Vélemény? Az én törpenyuszim.

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 12:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Oké,kicsit túllőttem a célon,nem volt szép tőlem. De nem én vagyok az egyedüli aki vásárból vett nyuszit és nem pedig tenyésztőtől. Miért,ti itt mindannyian tenyésztőtől vettetek vagy vennétek??? Azt nem hinném! És senki ne állítsa rólam azt hogy nem gondozom rendesen az állataimat mindet ahányan vannak illetve nem foglalkozok velük rendesen! "Könnyű egy könyvet a borítójáról ítélni."
2012. febr. 7. 20:01
 32/36 anonim ***** válasza:
Te magad írtad hogy keveset tudsz a nyuszival foglalkozni a többi állatod miatt. Nekem mentett nyuszim van ezért nem tenyésztőtől vettem de mindenképpen onnan vásárolnék kizárólag. Én sem szeretem a "könyvet a borítójáról megítélni" de sajnos te ezzel a belinkelt képpel elég nagyfokú tájékozatlanságról tettél tanúbizonyságot.
2012. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Mindenki követ el hibákat,nem kell mindent felvenni,és ezáltal elítélni. Nem ismertek,lehet nem is akarnátok de én biztos vagyok benne ha ismernétek hiába volt az a bizonyos mondatom de nem ítélnétek el. Igen azt írtam hogy keveset tudok velük foglalkozni. De ezt úgy értettem hogy az alapján keveset hogyha csak egy vagy két kisállatom lenne akkor meglenne az a kellő mennyiség amennyit foglalkozni kell velük. De mivel nem egy-két kisállatom van hanem több,ettől függetlenül ugyanúgy foglalkozom velük naponta többször csak kevesebbet mintha csak néhány lenne.
2012. febr. 8. 10:38
 34/36 anonim ***** válasza:
# 20,igen,azok meg a tiéd lehet hogy fajtatiszta törpenyulak,de a kérdezőé nem az,az más biztos,de miért is lenne baj? én épp nem szeretnél olyat mint neked van(bocsika) mert szerintem egy nyúlnak(mivel az üregi és a mezei nyúl sem így néz ki) nem így kéne hogy kinézzen...nekem egy belga óriásom volt,Isten nyugosztalja,de ő nézett ki nyúlul.ha törpenyulat akarok venni akkor sem oroszlánfejűt hanem kosorrút vennék,inkább...:)))
2012. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
"0-as vagyok. Ki mondta, hogy nem szép, vagy nem aranyos a kérdező nyuszija? Annyit írtam, hogy nem fajtatiszta. Ez miért bántó a szemedben? Egyébként ezek a mindent mindennel pároztatások nagyon veszélyesek, rengeteg betegséget lehet így előidézni. Az meg, hogy neked melyik tetszik, a te dolgod!!! Nekem az oroszlánfejű tetszett legjobban, ezért van ilyen. Ennyi!
2012. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
*20-as
2012. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!