Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tetszhalott hörcsög? Help!

Tetszhalott hörcsög? Help!

Figyelt kérdés
Tegnap reggel a hörcsögömet az egérragasztóban találtam meg, mert kiszökött a helyéről. Miután kiszedtük belőle, csupa ragacs volt a szőre, és tiszta alkohollal gyengéden ruhával lemosogattuk, majd az alkoholt lemostuk róla. Így aludt el éjjel, és ma egész nap tetszhalott. Ver a szíve, néha lélegzik, de külső ingerekre nem reagál. Mit csináljak?
2012. febr. 3. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
állatorvos??
2012. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Állatorvos!!!!!!!!!!!
2012. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És ilyenkor milyen állatorvos? Ma már sajna nem tudom sehova vinni! Foglalkoznak egyáltalán hörcsögökkel???


Valaki nem tud pontosabbat mondani?

2012. febr. 3. 21:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az úgy besokkolt, hogy az utolsókat rúgja. :(
2012. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Platypus ***** válasza:
Ezek szerint az egérragasztó az a fajta volt, amibe mérget is raknak. A simában szomjanhal az egér, a mérgezettől meg hamarabb elpusztul. Ha ez a helyzet, akkor az állatorvos is csak annyit tehet érte, hogy fájdalommentesen elaltatja. Ha valaha is lesz még hörcsögöd, cseréld le a ragasztót élvefogóra.
2012. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkohol sem tett neki jót. Hagyd békén szerintem ,lehet túléli. Orvos sem tud mit kezdeni ilyen kis állattal. 2évig élnek ,lehet ez volt neki az utolsó stressz amit bírt.
2012. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. febr. 4. 08:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi lett vele? Él még?
2012. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Eddig ugyanez!

Nem tudom mit tegyek!

2012. febr. 4. 11:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez olyanfajta egérfogó lehet, ami véralvadásgátlót tartalmaz? Ez esetben haldoklik a hörcsögöd. A sima egérméreg ilyen, annak a kálium az ellenszere.
2012. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!