Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség? Hörcsög elszökött

Segítség? Hörcsög elszökött

Figyelt kérdés
A hörcsögöm kiszökött az akváriumból, ötletek, hogyan találjam meg?reggel óta keresem de semmi ..csak a normális válaszolók válaszoljanak
2012. jan. 28. 22:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
építs egy könyvlépcsőt, a tetejére pedig tegyél egy hosszú vonalzót, annak a végére egy falat kaját. Támaszt alá a vonalzó ételes részét egy dobozzal, amit bélelj ki. A hörcsög felmegy, beleesik a dobozba.
2012. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat
2012. jan. 28. 22:40
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg.

Vagy tegyél ki tálkába kaját, és ahol hallod este, hogy rág, ott van a kis pimasz. :) Meséltek már nekem szekrényben bujkáló, meg éjjel takaró alá mászóról is.

2012. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
LFA!Neked is köszönöm!!
2012. jan. 28. 22:42
 5/30 anonim válasza:
73%
Meg annyival egeszitenem ki az elottem valaszolokat , hogy erdemes esetleg valami gyumolcsot , zoldseget is ( alma , vagy amit szeret ) kirakni mivel eroteljesebb illata van. Ha esetleg a lakas egy masik szegleteben bujkal! Sok szerencset.
2012. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is!
2012. jan. 28. 22:48
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
zárjatok be minden ajtót a házba,tegyetek 2-2szem napraforgómagok minden szobába,pár óra múlva nézzétek meg amelyik szobába elfogyott,ott van :D onnanstól könnyű :)
2012. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Meg lett a szökevény?
2012. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy hol van a hörcsögöd. Tuti, hogy a konyhában! Nekem ahányszor kiszöktek a hörcsögök mindegyik ott volt!!

Volt amelyik a szekrény háta mögött, valamelyik a sütőben...stb. Az amúgy jó megoldás, amit az előző írt, hogy minden ajtót zárj be és tegyél le mindenhova pl. diót vagy sajtot azt hamar megérzi és szeretik! Így ki fog derülni, hogy hol bújkál!

És még azt hozzátenném, hogy óvatosan járjatok a lakásban, nehogy véletlenül rálépjetek!

2012. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Platypus ***** válasza:
Az én módszerem a nejlonzacskó. Szerezz egy halom nejlonzacskót a zörgős fajtából. Rakj minden rés bejáratához belőle, például szekrény mögé, ágy alá. Rakjál rá sajt vagy macskakaja darabkákat, erre beindul minden hörcsög. Ezután ülj le olvasni és hallgatózz egy ideig. Előfordul, hogy bevackolta magát valahova és épp durmol, így lehet hogy estig nem lesz kapás. Ezesetben kezd újra az olvasás hadműveletet sötétedés után.
2012. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!