Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tetszhalott hörcsög? Help!

Tetszhalott hörcsög? Help!

Figyelt kérdés
Tegnap reggel a hörcsögömet az egérragasztóban találtam meg, mert kiszökött a helyéről. Miután kiszedtük belőle, csupa ragacs volt a szőre, és tiszta alkohollal gyengéden ruhával lemosogattuk, majd az alkoholt lemostuk róla. Így aludt el éjjel, és ma egész nap tetszhalott. Ver a szíve, néha lélegzik, de külső ingerekre nem reagál. Mit csináljak?
2012. febr. 3. 19:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elhunyt! Azért köszi mindenkinek! menni fognak a kezek!
2012. febr. 4. 15:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! De nem tudtál mit tenni,sajnos az orvos se tudott volna mit tenni. Foglalkoznak kis rágcsálókkal,de mondta nekem is a doki,hogy sajnos ők ilyenek nem hosszú életőek.

Tényleg sajnálom!!

2012. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2012. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Részvétem!!! Amúgy ,hogyan került oda a ketrecébe (vagy ahol lakott) méreg??? Vagy ragasztó vagy mi az???? :(

Mégegyszer részvétem!

2012. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kijutott az akváriumból(elég trükkös módon) és beleszaladt a konyhán kihelyezett ragasztóba!
2012. febr. 17. 17:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Aha, értem részvétem! :(
2012. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!