Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerülne úgy minden?

Mennyibe kerülne úgy minden?

Figyelt kérdés
azon gondolkodom hogy veszek magamnak egy hörcsögöt vagy valami kis állatot... édesapámnak vagy egy akváriuma, abba tárolnám.... kb 50*40*40(magas). szerintem ekkora elég neki... mennyi neki a táp ? és a fa forgács alá ? milyen gyakran kell takarítani ? valami oltás, ilyesmi költsége van ?
2012. febr. 18. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15 ezer????
2012. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző, szerintem 5-6 cm forgács bőven elég, az enyém pl. úgyis összehordja.

A "mindenható" wikipédia szerint a dzsungáriainak min. 35–40 cm elegendő.

Én még arról nem-igen hallottam hogy csincsillahomok kellene neki.


Még néha lisztkukacot kell neki adni.

2012. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

igen a Wikipédia azt írja.. mert majdnem mindenki azt írja... de ez nem igaz.. könyörgöm ha te egy 20 négyzetméteres lakásban élnél.. persze ellennél de nem éreznéd valami jól magad.. most komolyan azért mert ezt írja egy honlap ami talán már 5-6 éve nem lett frssítve... komolyan a legújabb kutatások szerint a hörcsögöknek óriási mozgásigényük van és nem szabad őket 100x50-es alapterületűnél kisebben tartani őket meg kell nekik a 20-25cm-es futókerék mert amúgy gerincproblémájik lehetnek..

de jó ha nem akarjátok elhinni akkor így jártatok.. csak tudni kellene hogy azok a hörcsögök melyek egy 40x30x30 as ketrecben laknak nem élnek 5 évig...mert mellesleg az én törpehörim egy 180x40-es alapterületű és 70cm magas terráriumban már 4 éves.. és nagyon is jól van...mindene megvan amire szüksége van.. elég nagy tér+elég nagy fztókerék... meg ásódoboz.. meg minden ... de ha nem akarjátok elhinni az tényleg a ti problámátok.. és mindent megtettem hogy jó legyen a hörimnek az élete..

2012. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*futókerék
2012. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!