Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miből tud kimászni egy dzsungi...

Höri börike kérdése:

Miből tud kimászni egy dzsungi törpehöri ketrec v terrárium?

Figyelt kérdés
mert félek ha a szobámban fogom tartani akk kimászik !!!
2012. febr. 18. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kellően sűrű a ketrec rácsa, vagy elég magas a terrárium, akkor nem fog tudni kimászni.
2012. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A ketrecet nem javaslom, mert nagy menekülő művészek. Nekem az 50 cm magas ládából is képesek voltak kimászni. De egy keretes hálóból tákolt tetővel már nem sikerült átverniük a kis csibészeknek.

Nincs annál felemelőbb érzés, mint amikor nézzük a tv-t és imitt-amott hörcsögnek látszó suhanó árnyak tűnnek elő a szekrény alól. :)

2012. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

terráriumot vegyél

minimum 80x50x50-eset

20-30cm-es futókerék

20x15-ös házikó

etető itató

soksok faág alagút bújóka

2012. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A terráriumból ki tud mászni, meg nem is egészséges a höri számára mert nem tud megfelelően szellőzni se, meg nem biztosít számára mászási lehetőséget.

Ketrecben legyen minimum 60 cm hosszú és 50 cm szélességű!, abból nem tud kimászni és mászni is tud benne.

2012. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém felmászott a kerekére ami a ketrec oldalán volt és nyitva maradt a teteje és felhúzta magát 50 cm mászott mire kijutott. Ezért is hívjuk Húdininak :DDD
2012. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2012. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Terrárium a legjobb szerintem.

Figyelj, hogy ne olyat vegyél, aminek a teteje elhúzható, nálunk folyton elhúzták és kiszöktek :)

[link] ilyesmi volt a teteje, a teljes lapot a a csíkok alá lehetett csúsztatni (remélem érthető)

Hátránya hogy nem annyira jól szellőzik, nehezebb takarítani.


Én nem ajánlom hogy a szobádban tartsd, mivel éjszakai állat.

2012. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én dzsungáriai törpehörcsögeim is terráriumban vannak, ami 30 cm magas és soha nem másztak még ki belőle.

Szerintem elég nagy ökörség, hogy árulnak olyan terráriumot, aminek teteje is van, mert a levegő annyira nem szellőzik benne, hogy a höri néha belefullad...

2012. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!