Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt szerintetek...

--Dlexa--2000 kérdése:

Vadászgörényt szerintetek tenyésztőtől jobb venni vagy kisállat kereskedésekből?

Figyelt kérdés
Apukám azt mondta inkább teszésztőtől vegyük meg mint a kisállat kereskedésből. De nem vagyok biztos benne :/. És még annyit hogy mennyibe kerülhet egy vadászgörény??
2012. febr. 19. 11:24
1 2
 11/15 lasius ***** válasza:
Feketegabriellás oldallal csak óvatosan Sajnos sokan vannak ott olyanok akik a mások pocskondiázása a céljuk nem pedig a görények jóléte...
2012. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez így egyáltalán nem igaz,teljesen jogos a felháborodás,sajnos a net hátránya az h sokszor félre értik egymást,erről ők meg nem tehetnek...és teljes mértékben a görik érdekeit nézik,de persze egy pár hülye mindenhol van...
2012. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
és a GÖTE oldaláról érdemes örökbe fogadni?
2012. márc. 8. 17:35
 14/15 lasius ***** válasza:

Örökbefogadni érdemes mindehonnan, mivel azzal segítesz szerencsétlen állatokon. Nálam is van egy szerencsétlen lesoványodott vadas ivartalan hím állat.

De érdemes csak alomra,húsra szoktatott és kezes állatokat kiválasztani ezek terén hogy ne legyen probléma.

Én is csak jó kodi és szoktatások után adom csak örökbe és max az orvosi költségek feléért.

2012. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A GÖTE oldalát én bátran tudom ajánlani,sokakat személyesen is ismerek,akikné a görik vannak,úgyh nyugodtan fogadhasz örökbe,de most hétvégén lesz a GÖTÉnek göris fajtabemutatója a Lurdy-házban,ha tényleg érdekel egy göri gyere el és nézd meg őket,lesz ott olyan is akiknél van örökbefogadható göri is.
2012. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!