Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb HÖRCSÖG vagy...

MR.J kérdése:

Melyik a jobb HÖRCSÖG vagy TENGERIMALAC?

Figyelt kérdés
jgh
2012. febr. 25. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen igényeket tartasz szem előtt, mindenkinek szíve joga melyik fajt szereti jobban, a tengerimalac szerintem "komolyabb" én jobban szeretem őket, annak ellenére, hogy a hörik is nagyon jópofák!
2012. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%
tesómnak volt tengeri malaca állandóan virnyékolt hajnal 3kor is ha éhes volt meg csak idegesített el lett engedve lett egy dzsungáliai törpe hörcsögöm nagyon aranyos 4éves már kicsit öreg pufi de szép szöre van puha és nem harap ha kézbe veszem simogatom semmi csak ha megunja egy 10perc után vagy megpróbál elszökni a kezemből vagy elalszik ott :d HŐRCSŐGRe szavazok!
2012. febr. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Elengedted a tengeri malacot? :S hogy lehet már ilyet tenni.... inkább bevitted volna valamilyen kisállatkereskedésbe, vagy kerestél volna neki valami gazdit... :S én mindenesetre a TENGERIMALACRA szavazok. mikor megvettem az első malackát, én is elgondolkodtam, hogy höri vagy malac legyen, de nekem a hörik olyan kis izék :D hogy is mondjam.... beássa magát az alomba, nem látszik, nagyot harap, annyira nem igényes.... szóval én a malackára szavazok, viszont csak akkor vegyél, ha meg tudod akármelyiknek is teremteni a jó és boldog élethez szükséges feltételeket (és nemcsak a pénzbeli dolgokra gondolok, hanem pl.: a simogatására, a napi elég sok óra törődésre stb) :)
2012. febr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Darksirius16 !

Ha hajnali háromkor vinnyogott, akkor amiatt csak magatoknak okolhatjátok, hogy nem teremtettétek meg azt a környezetet amire egy tengerimalacnak szüksége van!!! Először tájékozódni kéne (de nem állatkereskedésben), hogy hogy tartsuk az adott állatfajt!!!

Ráadásul ELENGEDNI??? Szegény malacka...

2012. febr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, az enyém nem vinnyog éjszaka... Talán mert van előtte széna, víz, minden?? Meg este még zöldséget is kap? Ennyi az egész... Ha hozzá van szoktatva egy rendszerhez, és jól is van tartva, nem vinnyog az én szerintem. Ha mégis, akkor sajnálom, tévedtem. Én a saját tapasztalatomat írtam le. Viszont mikor sejti hogy nemsokára vacsora, akkor előjön, lesekszik, vár. De vinnyogni akkor se kezd el az enyém.
2012. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Kedves Darksirius 16!


Egy kép a cikkhez: [link]


És egy kedves cikk számodra: [link]

2012. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez annyira szomorú. :'( Szegény kismalac. :((
2012. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!