Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két törpenyuszim van. Egy...

Két törpenyuszim van. Egy lány és egy fiú. A lány mostanában állandóan bántja a fiút, csomókba kitépi a szőrét, Mit lehetne kezdeni vele, vagy hogy miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
A fiút később kaptam, eleinte gondolom a területét védte, meg is verte szegényt, de most már egy csomószor jól el vannak együtt, aztán a kiscsaj bekattan és elkezdi üldözni a másikat.
2012. febr. 29. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem azonos neműek???
2012. febr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Na ez az, biztos, hogy nem egyneműek? Az egyik bak nyuszimat én is lánynak vettem, hónapokkal utána derült csak ki, hogy bak.

Nézd meg.

Amúgy ivartalaníttasd őket és nem fognak verekedni, plusz megúszol rengeteg kisnyuszit és az azokkal járó kiadásokat, plusz a nyuszik is tovább fognak élni.

2012. febr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tuti h nem egyneműek, már megnézettem 3 helyen mert énis attól tartottam. Szerintem Pihike(így hívják) gonosz. De tényleg! Imádom de akkor is gonosz. Egyébként szeretnék pár kis nyuszit, legalább egyszer aztán ivartalanítom őket, de még elég kicsik. És nemtudom hogy lehetne kisnyuszim mikor a másik retteg tőle:S
2012. febr. 29. 10:04
 4/15 A kérdező kommentje:
egyébként most például békésen összebújva ülnek az asztal alatt. De eltelik 10 perc és újra elkezdi üldözni.
2012. febr. 29. 10:06
 5/15 Platypus ***** válasza:
A nőstény nem gonosz, hanem védi a területét. Valószínűleg már vemhes, azért kattant be.
2012. febr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Remek, szaporítsd csak őket. Remélem azzal tisztában vagy, hogy a nőstény 8-12 hónapos kora között kell, hogy világra hozza az első almot, viszont a bak már kb. 4 hónapos korától be tudja fedezni. Legalább rakd külön őket addig is.

Mit fogsz csinálni a kisnyuszikkal? Keresel nekik gazdit? Tudod milyen nehéz felelős gazdikat találni? Vagy egyáltalán miért csinálod? Csak azért, hogy megtapasztalhassa a nőstény az anyaság örömeit? Mert ez egy nagy tévhit, semmilyen örömöt nem okoz neki, ez náluk ÖSZTÖN, nem több. Semmi baja nem lesz, ha mindkettőt ivartalaníttatod anélkül, hogy lettek volna kicsik, sőt még jobbat is teszel vele.

2012. febr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elég kicsik?????? És nyulakat akarsz????? A túl fiatalon vemhes nyuszi nagyon nagy valószínűséggel halott kisnyulakat fog szülni, és akkor örülhetsz, ha bele nem hal a szülésbe. Állatkínzó vagy! Felelőtlen!!!!
2012. febr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló remekül megfogalmazta.
2012. febr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 12:29es, egyrászt egy idióta vagy, én minden vagyok csak nem állatkínzó. Másrész azért van ez az oldal hogy kérdezzek, és aki tud segíteni válaszoljon, nem azért hogy se*fej nyomorékok oltogatását hallgassam.

Azoknak akik normális válaszokat írtak köszönöm, de nem vemhes. Volt már nyulam nagyapám tanyészti is, feltűnne ha vemhes lenne. És a többi nem is volt ilyen. Egyébkánt igenis gonosz. és legalább olyan okos és ravasz mint egy macska. Ez csodanyuszi:D imádom, de páldául direkt az ellenkezőjét csinálja annak amit kérünk tőle. egyébként az is lehet hogy csak féltékeny a másikra.

2012. febr. 29. 12:47
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja és hogy miért akarok kisnyuszikat? arra nem gondoltál hogy szeretek foglalkozni velük, van rá pénzem és előre odaigértem őket? nem azt mondtam hogy 300at szeretnék, de nemértem mi kifogásotok van az újszülött nyuszik ellen. Ja és külön vannak természetesen, tekintve hogy nem szeretném hogy szétszedjék egymást.
2012. febr. 29. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!