Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két törpenyuszim van. Egy...

Két törpenyuszim van. Egy lány és egy fiú. A lány mostanában állandóan bántja a fiút, csomókba kitépi a szőrét, Mit lehetne kezdeni vele, vagy hogy miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
A fiút később kaptam, eleinte gondolom a területét védte, meg is verte szegényt, de most már egy csomószor jól el vannak együtt, aztán a kiscsaj bekattan és elkezdi üldözni a másikat.
2012. febr. 29. 08:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz, amit akarsz, a te dolgod. De mielőtt szaporítani kezded a nyuszikat, legalább annyi fáradtságot vegyél, hogy töviről-hegyire megismered az állatokat, a viselkedésüket, mivel jár egy alom, milyen teendőid vannak stb. stb. Legalább némi felelősség szoruljon beléd.

Nyugtass meg, hogy nem két külön fajtájú nyuszit akarsz szaporítani.

2012. febr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön lennének tartva, hogyan tépheti a nőstény a fiú szőrét? Érdekes.
2012. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Úgy hogy mikor itthon vagyok kiengedem őket, persze most hogy bántja nem egyszerre engedem ki őket, de nem szeretném hogy ez az állapot fennmaradjon, ezért is kértem segítséget. segítséget és nem oltogatást..


egyébként egy belga oriásnyulat szeretnék keresztezni egy holland törpenyuszival hogy megnézzem hogy néz ki egy genetikai selejt alapvető fogproblémákkal...a nőstény a belga...nem értem mi lehet a baj

2012. febr. 29. 17:29
 14/15 A kérdező kommentje:
volt már kisnyulam egyébként, tényleg nem azt mondtam hogy semmit se értek hozzájuk, és nem is azt hogy fogalmam sincs egy nyúl természetét illetően. Nemértem miért kell egyből így reagálni. Egyébként egyformák és iszonyatosan gyönyörűek. Eddig akárki látta őket el volt ájulva(L)
2012. febr. 29. 17:32
 15/15 A kérdező kommentje:
Na jó, bocsánat hogy bunkó voltam, csak nem tetszik a feltételezés miszerint teljesen hülye vagyok, de átgondoltam , és mivel úgy véltem jobb tényleg utána érdeklődni elhívtam ismerősömet, aki házinyulakat tenyészt, hogy nézze meg nem vemhes-e. Ő is azt mondta hogy nem vemhes miután megnépzte jó alaposan a pociját meg minden. Nincs semmi bajuk.
2012. márc. 1. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!