Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Meg fog vakulni a hörcsögöm?

SOS! Meg fog vakulni a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Tegnap a hörcsögöm kiszökött.ÉS a macskám pedig rátámadott.A hörinek véres lett a pofája és a szeme bedagadt.És csak nagyon kicsit látszik a szemgolyó.Épp hogy látszik.MEgvakult?????Légyszi értelmes válaszokat adjatok!Ne olyanokat ,hogy minek kell neked macska hörcsög mellé.Légyszi.Előre is köszi
2012. márc. 1. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

De ha igazán szeretünk egy állatkát, akkor megpróbálunk minél több veszély tényezőt kizárni ami körülötte van! Tehát a macskát eleve ki kellett volna már zárni, gondolni arra, hogy ugye rágcsáló és macska nem fér meg együtt!

Nem vagyok macska ellenes, de én semmi esetre sem tartanék madár vagy rágcsáló mellett kutyát vagy macskát!

Madarat tartok rágcsáló mellett, abból baj nem lehet, de azért megfontolandó mit mivel tartunk!

2012. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)

1.Tanutam a hibámból

2.Miért ajándékozzam el az állataimat???Semmi ok nincs rá.

3.Aki azt írta,hogy "a macskákban nem szabad megbízni" én teljesen megbízok minden állatomban!Attól mert még állat!Képzeld neki is vannak önálló gondolatai ,de attól még igenis megbízhatóak!És a kutyák nem megbízhatóak?Már vagy 100x hallottam olyat,hogy egy kutya mentette meg az ember életét.

4.Elvittük a hörcsögömet állatorvoshoz.A legtöbb barátom meg cikizett,hogy minek hörcsögöt vinni állatorvoshoz.Én meg azt mondtam neki,hogy azért mert szeretem és mindent megtennék az állataimért.Ja és be lett drótozva az ajtaja a hörcsögnek.



Köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Nagyon aranyosak vagytok,hogy aggódtok meg védtek.Köszi!<3

2012. márc. 2. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!