Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyket rakjam tengerimalac...

Melyket rakjam tengerimalac alá? (tobább lent. )

Figyelt kérdés
Kifogytam a forgácsból és csak a jövő héten tudnák szerezni szerintetek mit rakjak alájuk búza szalmát vagy homokot vagy macskaalmot? Melyk bírja ki jobban ezt a kis időt?

2012. márc. 3. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Búzaszalmát.
2012. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lesz tölle semmi baja, vagy ezt rakhatom alá forgács helyett is, hosszabb távon?
2012. márc. 3. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Plédet. Most nálam is van malacka, aki alatt nincs más, csak egy pokróc. Azt két-három naponta cserélem.
2012. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Ha tiszta a szalma, akkor nem lesz tőle semmi baja. Egyébként is , mindíg kell előttük szalmának lenni.

Ha módodban áll, vegyél a ketrecébe sarokwc-t, és abba tegyél macskaalmot, hogy ne a szalmára piszkítson, mert ugye azt rágcsálja is.


A második válaszolónak csak annyit írnék, hogy aki nem tud higiénikus környezetet biztosítani egy kisállatnak, és fogalma sincs arról, hogy milyen környezetben érzi jól magát egy malac, az ne is tartsa!

2012. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet hogy keverd a szalmát és a szénát mivel én úgy tudom hogy mindíg szénának kell előtte lennie nem pediglen szalmának vagy rosszul tudom?
2012. márc. 6. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, kevertem, vagyis azt hittem eddig, hogy nincs köztük különbség, bocs!
2012. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!