Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec túl kicsi lenne...

Ez a ketrec túl kicsi lenne két aranyhörcsögnek? (lent)

Figyelt kérdés
link: [link]
2012. márc. 8. 18:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Még elég félén mivel ma vettem meg még ki se vettem kézbe, magamhoz kell szoktatni kicsit.Egyébként 4 hetes.Van egy ilyen gömb ami még megmaradt az előző hörcsögeimtől csak eltünt a tetejének az egyik része úgyhogy újat kell majd vennem,egyelőre anélkül nem merem kiengedi,félek hogy bebújik majd a szekrény hátuljához vagy olyan helyre ahol nemtudom megfogni.Volt egy tengerimalacom is régen,őt mindig kiengettem
2012. márc. 8. 19:15
 12/24 anonim ***** válasza:

Most akkor aranyhörcsögöd van, vagy törpehörcsögöd?


Aranyhörcsögnek mindenképp szerezz be egy olyan ketrecet amilyeket én linkeltem neked, azok megfelelőek lesznek.

Ha még 4 hetes, akkor ő még igen picike, de gyorsan nőnek...

2012. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam rájuk figyelni, amikor leteszem a lakásba, hogy ne tudjanak elbújni!

Szóval bezárok minden ajtót, leülök a szőnyegre és figyelem!

2012. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Jaa és a hörcsöggömböt azt meg akkor használják, amikor épp takarítom a ketrecüket! Szóval én arra használom, hogy addig benne szalad a höri. A hörcsöggömbe pedig max. 20 percig szabad hagyni a hörcsögöt, arra is figyelni kell.
2012. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

És a hörcsöggömbnek is legalább 19 cm átmérőjűnek kell lennie, ha aranyhörcsögnek fogsz venni!

Törpehörcsögnek pedig elég a 15 cm-es szerintem, de aranyhörinek mindenképp legalább 19 cm-es legyen az is és a mókuskerék is!

2012. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Aranyhörcsögöm van,igen mondta az eladó,hogy gyorsan történnek a dolgok,2 hónap kb és nagy lesz.Csak itt minden helységben van olyan ami alá betud bújni,de majd max valahogy elfedem azokat a részeket.
2012. márc. 8. 19:26
 17/24 anonim ***** válasza:
Na szóval szerintem akkor mielőbb vegyél neki egy másik ketrecet. Most írtad, hogy vetted ezt, amit belinkeltél. Ez nem sokáig lesz a számára jó, mert hamar megnő, szóval mielőbb szerezz be neki egy nagyobbat. Ajánlom figyelmedbe az acanashop.hu oldalt, én több ketrecet onnan vettem, ott vannak jó méretesek, szóval amiket linkeltem, azokat ajánlom figyelmedbe, garantáltan jól fogja magát érezni a hörid! Az enyémek nagyon boldogok! Nem unatkoznak sose! És egyedül tartsd őt. Tehát ezeket fogadd meg amiket írtam és boldog élete lesz neki. Nekem már 12 éves korom óta vannak hörcsögeim és most vagyok 28 éves, szóval tudom mit beszélek. :)
2012. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Arra viszont tényleg jó lenne egy gömb minnél hamarabb.most ahogy almot raktam szegény egy nagyobb befőttes üvegbe volt,és fél órás buszozással ért haza.Elég rosszul érezte magát akkor.Most feltúrta az összes almot egy sarokba és úgy alszik :)
2012. márc. 8. 19:33
 19/24 A kérdező kommentje:
Igen,majd veszek egy nagyobbat.
2012. márc. 8. 19:34
 20/24 A kérdező kommentje:
és köszi a gyors válaszokat
2012. márc. 8. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!