Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec túl kicsi lenne...

Ez a ketrec túl kicsi lenne két aranyhörcsögnek? (lent)

Figyelt kérdés
link: [link]
2012. márc. 8. 18:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hörcsögforgóba az enyéimnek ilyen van, ezt imádják, míg más fajtát nem nagyon használtak, mert kicsi volt nekik meg jobban szeretik az ilyet, ami nem a ketrechez illeszthető, hanem mindkét oldalán bele tudnak menni:

[link]

Szóval szerintem forgóba egy ilyet szerezz be majd a nagy ketrechez!

Hörcsöggömb pedig legalább ekkora kell neki:

[link]

2012. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Házikóra is szüksége van, az enyéimnek ilyen van, ez praktikus, mert meg tudod emelni a tetejét és ezáltal könnyen tudod tisztítani is:

[link]

Arra még figyelni kell, hogy minden nap meg kell nézned majd, mit raktározott bele, mert a romlandó ételeket el kell távolítani.

És a pisis almot is minden nap kiszedni, bár csak eleinte van olyan rossz szokásuk, hogy bele pisilnek, hamar megszokják, hogy nem arra való és akkor kijárnak egy sarokba pisilni, nagyon tiszta állatkák.

Én még pizsama anyagból meg ilyen ágynemű anyagból takarókat is vágtam ki nekik és az is van a házukban. :)

2012. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Na még 1 pár tanács:

Etetőből 2 kell neki: az egyikbe a gyümölcs/zöldség kerüljön a másikba pedig a magkeverék (kifejezetten aranyhörcsögöknek való magkeverék) amit netről is tudsz rendelni vagy díszállatkereskedésben veszed meg vagy pedig a fressnapfban. Egyik legjobb fajta ez, ezt ajánlom: [link]


Heti 1 alkalommal kapnia kell keményre főtt tojást (legalább fél óráig főzni) vagy natúr főtt vagy sült csirkehusit (én pl. fűszermentes rántotthúst szoktam nekik csinálni). Trappista sajtból minden nap egy picike darabot kaphat. Diót, mogyorót kb. heti 2-szer, sima háztartási kekszet minden héten 1-szer! Heti 1-2 alkalommal kaphat még főtt tésztát, főtt rizst, túrót...stb.

2012. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Amit NE ADJ NEKI: káposzta, citrom, retek, karfiol, karalábé, krumpli és túl sok narancsot sem szabad, valamint nem szabad csokit és fűszeres-olajos ételeket sem adni neki!


Na remélem eleget segítettem és hasznát veszed a tanácsaimnak! :)

2012. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!