Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim megengedjék, hogy hörcsögöt tartsak?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 éve szeretnék valamilyen állatot, de a szüleim semmit sem negednek meg! Azt mondják, hogy nem tudok msjd róla gondoskodni, és hogy megunom. Pedig tudják, hogy imádom az állatokat és SOHA nem tudnám megunni! Azért pont hörcsögöt szeretnék, mert kis helyen elfér, nem kell rá sokat költeni, nem kell vele sokat foglalkozni. Hogy vegyem rá őket, hogy megendegdék? Mellesleg egy csomó barátnőmnek van! Ha meg csak úgy beállítanék egy hörcsöggel, nem tudom mit csinánának.

Segítség! :(

12/L


2012. márc. 10. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a ketrec, mert mászási lehetőséget is biztosít a számára, valamint az normálisan tud is szellőzni!
2012. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy eladó csőrendszeres 2 szintes ketrecem amúgy, vadonat új, csak 4 hónapot használta az egyik hörcsögöm. Ez a ketrec törpehörcsögnek való, az ára 6000 Ft. Ha érdekel írt privit és akkor ennyiért el is viheted.

Linkelek róla képeket is, ha esetleg érdekel.

2012. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Na mi lett?
2012. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Figyelj nekem is van hörim hogyha még nem volt ilyen kissàlatod akkor èn e terràriumut alyànlam àra:4000 Ft hogyha ketrecet veszel neki akkor a legolcsobb 8000Ft azért ennyi mert abba különféle csövek emeletek miatt. Én azért alyànlanàm a terràriumot. Hogyha terràriumot veszel akkor minden cuccal és a hörivel együtt ùgy 10000Ft.Hogyha pedig ketrecet akkor a legkevesebb pénz amibòl kijöhetsz az 16000 Ft. Sok sikert!
2014. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!