Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá szüleimet egy...

Hogy vegyem rá szüleimet egy nyúlra?

Figyelt kérdés
Találtam oroszlánfejü törpe nyuszikat 3 ezeré és szeretnék egyet venni,már ketrecet is nézztem,ami be van rendezve.Unokahugoméknál már tisztitotam nyúl ketrecet,és tudom hogy kell.De anyumék nem engedik,mer hogy állat nem jöhet a házba :s.Közepes tanúló vagyok,most kezdtem el javitani történelemböl és földrajzból.Mitt tegyek hogy megengedjék a nyuszit?
2012. márc. 12. 19:02
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az hogy Te faágból fogkoptatót készítesz neki, még nem fogja megakadályozni őt abban, hogy mikor kint van a bútorokat esetleg megkóstolja!Simán beleharap bármibe!Plusz az sem mindegy milyen faágból készítetted neki!Mert van olyan ág, amelyik mérgező a nyuszik számára!Ez az egész nem olyan egyszerű, mint ahogyan azt az ember elsőre gondolja.... :)


Ajánlom figyelmedbe:

[link]

[link]


Egyike a nagyon sok jó tenyésztői oldalnak!De a google-ba is beírhatod a törpenyuszi szót!Olvass sokat a nyuszik tartásáról!Csak hogy a nyuszinak is biztosan jó legyen!

Ha kérdésed van írj bátran :) Amiben tudok, segítek!!

2012. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az 50 ezer az nagyon jól hangzott, nálunk ez 87 volt az elmúlt évben.
2012. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!