Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor lesznek húsvét előtt...

Mikor lesznek húsvét előtt nyuszik az állatkeresdésben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menhelyekről szerintem akár már ma is hazaviheted valamelyiket azok közül, melyeket egy-két évvel korábban vettek a szülők a gyermeküknek, és később kiderült, hogy mégsem tudják gondozni. A helyedben először ott néznék körben, valószínű ingyen is megkapod.
2012. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elöttem szólóval.

Viszont nagyon gondold meg hogy hazaviszel-e egy nyuszit.Nemtudom gyereknek akarod e vagy magadnak.Nekem van és hidd el nem könnyü vele!Ugyanannyi törödést igényel mint egy kutya ha nem többet!Két naponta kell takaritani és hogy ne vaduljon el minden nap foglalkozni vele.Némelyik még igy sem lesz kezes..ugyhogy gondold át nagyon!:)

2012. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Menhely nem fogja odaadni Húsvétra, mint ahogy tenyésztő sem hajlandó eladni. Csak nem gondoljátok komolyan, hogy aki Húsvétra akar venni nyulat az hosszú távra tervez.

Sajnos hiába a sok felhívás, ismételten tele lesz az ország szélnek eresztett nyulakkal.

2012. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél inkább csokinyuszit, vagy plüssnyuszit. Hidd el a jobban jártok mindannyian, az ajándékot kapó, a nyúl és Te is.
2012. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Általában vannak mindig,nem csak húsvét előtt.De ha csak ez miatt akarsz,akkor tényleg ne vidd haza.Ha utána nem kell.Sokat kell foglalkozni vele(az enyém most épp itt szalad meg ugrál:) ),sok minden kell neki.Gondold át.
2012. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem is volt,sajnos nem rég halt meg 6 évesen.Menhely nincs a környékünkön.
2012. márc. 19. 22:26
 7/16 A kérdező kommentje:
Ma voltunk két helyen még sehol se voltak,természetesen nem csak húsvétra akarom.
2012. márc. 19. 22:27
 8/16 A kérdező kommentje:
8:52-es honan veszed,hogy valakinek adni akarom?
2012. márc. 19. 22:28
 9/16 A kérdező kommentje:
honan=honnan
2012. márc. 19. 22:28
 10/16 anonim ***** válasza:
A kérdésed megfogalmazásából gondoltam, hogy Húsvétra akarod venni valakinek. Lehet ez akár a gyermeked is. Amennyiben hosszú távra tervezel, inkább a tenyésztőket ajánlanám, bár mint írtam náluk nem igazán lehet nyulat kapni. Az ok egyszerű: nehéz kiszűrni ki az aki előre tervezve szándékozik nyulat vásárolni és ki az aki hirtelen fellángolásból Húsvét közeledvén akar szert tenni egyre. Sajnos az állatkereskedésekben zsákbamacskát vásárolsz, sok esetben foghibás, génhibás állatokat adnak el, vagy felnőve kiderül, hogy nem is abba a fajtába tartoznak aminek mondták. Az állatkereskedések jó részét szaporítók látják el "árúval" akik nem sokat törődnek ilyen "apróságokkal". Többször találtunk kereskedésekben kb. 4 hetes állatokat akiknek még bőven az anyjuk mellett lenne a helyük. Olyan is előfordult, hogy myxoval fertőzött nyulat árultak. Az meg engem például nem vigasztalna ha elpusztulna az állatom, hogy adnak helyette másikat "garanciába".
2012. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!