Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A sünim mitől hányhat?

A sünim mitől hányhat?

Figyelt kérdés
Ma reggel adtam neki enni, és egy kicsit gyorsan rákapott elég gyorsan evett szóval én erre gyanakszom, de ilyen sárgás bigyót hányt pontosan nem láttam mert aazért nincs még egészen világos. Lehet valami baja vagy a kajától van? Visszament ás eszik tovább.

2012. márc. 20. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit adtál neki enni? Lehet az a ludas.

Az én egyik sünim régebben a banántól hányt. Ha csak egyszer történt, amúgy eleven, nem bágyadt, nem megy a hasa, akkor nincs semmi gond.

Egyébként a süniknek este kell adni enni, mielőtt felébrednének. Reggelre már lehet nagyon éhes volt és ezért volt olyan mohó. Száraztáp lehet mindig a ketrecében, nap közben úgyis csak akkor jön ki a házából enni, ha tényleg éhes.

2012. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
este elaludtam, ezért nem tudtam neki adni enni, így kkapott reggel mert láttam h még fent van. Sima száraz tápot kapott, sokszor eszik ilyet. Azért köszi.:)
2012. márc. 20. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!