Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt már a görényetek allergiás?

Volt már a görényetek allergiás?

Figyelt kérdés
pár napja tüsszög rohamokban!Tegnap könnyezett a szeme,az étvágya jó eszik,csak a közérzete rossz ettől a köhögéstől!Szerintetek mire allergiás?
2012. márc. 25. 07:49
 1/4 mucus98 válasza:

talán a porra

takaríts ki!

ha ez nem változik...orvos! :)

2012. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat náluk is allergia de nagyon ritka,hallottam már, hogy parfümre volt allergiás a göri, de mindenképp vidd el orvoshoz!
2012. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lasius ***** válasza:

Nem egy biztató hír.

Allergiának több fajtája is lehet. Akkor a kiváltó okot kell keresni és megszüntetni. Lehet hogy por de lehet hogy étel....

Ahogy kiveszem a szavaidból ez nála csak tavasszal jelentkezik? akkor gondold át tavaly ilyenkor és most is mi az ami jelen lehet a környezetében ami pl. nyáron nem.

Akár étel akár alom is lehet a bűnös, de stessz is kiválthat hasonló tüneteket.

NÉZESD meg orvossal. Egy vérvizsgálat nem árthat és lehet hasznos lenne.

2012. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!igen csak ilyenkor tavasszal jön elő és sztem a vedléssel összefügg!Már el mult,hál istennek:)készülünk az orvoshoz a szokásos tavaszi vizitre,mindenképp megemlitem neki!
2012. márc. 31. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!