Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisnyúl etetése?

Kisnyúl etetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérdésem lenne, ugyanis találtunk egy vadnyulat egyedül az út mellett, ott kuporgott egymagába, a környéken elég sok kutya/macska van, ezért mindenképp el akaratuk hozni.


A nyúl mérete kicsi, tenyérben is elfér, de a bundája már megvan szinte teljesen, ha lehet így fogalmazni.


A fogai még kicsik, ezért először kis répa-szeleteket, füvet raktam be neki, amihez hozzá se nyúlt.


Szerintem még anyatejet eszik, mivel semmiképp NEM szeretném, ha elpusztulna, ezért fecskendővel etettem.


Nos, a boltban kapható tej mennyire megfelelő ehhez a célhoz?


Mennyit adja be neki, milyen időközönként?


Kb. Mennyi ideig kell még tejjel "mesterségesen" etetni?


Előre is köszönöm mindenkinek!



2012. márc. 25. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem Te nem csináltál semmit rosszul.

Az anyukám mesélte, hogy náluk is amikor kicsi volt, tartottak nyulat, és sajnos elég gyakori volt, hogy elpusztultak a kisnyulak.

2012. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Vad nyúlat hiába vitted haza, inkább elpusztul. Soha nem esznek ha befogják őket!
2015. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!