Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet ettől még baja? (Törpeny...

Lehet ettől még baja? (Törpenyuszi. )

Figyelt kérdés

A nyuszim ketrecébe beleesett egy kép (nem túl nagy), mert a barátnőm nekidobott valamit, és az leesett. Nem tört össze a kép, és nem is esett közvetlenül az állatra, de szegény nagyon megijedt, körbe-körbe tekert a lábával, aztán bebújt egy sarokba a szobában. Egy negyed óra-húsz perc múltán viszont már a szokásosnál aktívabban játszadozott a szőnyegen, most meg a ketrecében ücsörög.

Ettől lehet baja, így kb. egy órával a 'baleset' után? Nem mutat különösebb furcsa jelet.



2012. ápr. 5. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.Az enyém is megilyedt ma mikor felkeltem,mert recsegett a szék a nagy csendben.Aztán megnyugodott.Mostmár itt fekszik a szoba közepén kinyújtott lábakkal.Ne aggódj.
2012. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak megijedt, nem lesz baja.
2012. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kezdek megnyugodni. De szegényke nagyon ki volt borulva, olyan furcsán futkározott körbe a lábát 'kitéve' a ketrecben, mikor beesett a kép, és az egész almot kiszórta. Még utána is alig volt magánál, nem is kapálózott, mikor kézbe vettem, pedig mindig ezt csinálja. De még most is jól van, már élénkebb és eszik is, szóval szerintem sem lesz baj. Hála Istennek!
2012. ápr. 5. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
csak halálra rémült szegény :) majd túlteszi magát rajta, a nyulak elég ijedős kis állatok.
2012. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már a régi önmaga. :) Köszönöm Neked is a választ!!
2012. ápr. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!