Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet adni egy házinyúlnak...

Mit lehet adni egy házinyúlnak enni?

Figyelt kérdés

szóltak előre hogy 3 1,5 hónapos nyulat kapunk húsvétra, de nem tudok kedd előtt tápot venni nekik. mit adhatok nekik?

van itthon kukorica és búza, de zöldségeket tudok neki adni mert azt tudok venni. mit adjak nekik?


2012. ápr. 7. 13:23
 1/9 A kérdező kommentje:
a tartásával tisztában vagyok mert már évekig tartottam, csak most őssel eladtam őket, de a fő táplálék mindig táp volt és a zöldséget vagy lucernát csak úgy mellé kapták és nem tudom hogy mivel lakassam jól őket.
2012. ápr. 7. 13:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Széna széna széna. Ez a fő táplàlékuk. Búza, àrpa, ilyesmiket adhatsz nekik. Kukorica nem jò az emésztésüknek. Víz is legyen előttük korlàtlanul, akàrcsak a széna.
2012. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szénát sem biztos hogy tudok szerezni de megpróbálom.
2012. ápr. 7. 13:47
 4/9 csibexke ***** válasza:
szárazkenyér is mindenképpen a rágás miatt,ugyanis a foguk állandóan nő és koptatni kell,különben a kterec rovására megy :)
2012. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szárazkenyér sem jó az emésztésüknek, akárcsak a kukorica.

Igaz, hogy ez törpenyulas oldal, de azért nézd meg, itt fel van sorolva miket ehetnek és mit nem.

[link]

2012. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
széna,táp.boltban mindkettőt kapsz.
2012. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor utolsó most olvad el még egyszer figyelmesen az alkérdést!

kedd előtt a tápbolt nem lesz nyitva. ha tudnék venni tápot akkor nem lenne ez a kérdés sem

2012. ápr. 7. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Zöldség, gyümölcs, bizonyos fűszernövények, és néhány vadvirág. [link]
2012. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl a gyermekláncfű az most virágzik, azt tudsz nekik szedni.
2012. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!