Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a különbség a házinyúl és...

Mi a különbség a házinyúl és a törpenyúl etetése között?

Figyelt kérdés
Nekem törpém van,csak úgy kíváncsiságból érdekelne,hogy mikben térnek el.

2012. ápr. 7. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is törpenyulam van,szerintem annyi a különbség hogy a házinyulak vadabbak és tápot adunk nekik a törpenyulaknak meg boltban kapható keverékételeket adunk.
2012. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.-höt nem vadabbak nekem 3 nap alatt olyan szelídek lettek, akár ölbe is vehetem őket. A házinyúl nagyobbra nő és 3x annyit eszik. De hasonló az etetés mind2 eszik zöldségeket,szárított zöldeket...
2012. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A törpénél ugye úgy van,hogy 3hónapos koráig nem kap zöldséget,gyümölcsöt,csak utána lehet fokozatosan szoktatni hozzá.Ez a házinál hogy van?Ha valaki kedvencként akarja tartani.
2012. ápr. 7. 15:08
 4/6 anonim válasza:
kissebb a teste és füle fogékonyabb a magzatvesztésre!!!
2012. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A házinyúlnál is úgy van, fokozatosan hozzá kell szoktatni:D és nem vad, pont tegnap "szelídítettem meg" papám bak nyusziját:Djó annyira nem hogy öle tudjam venni, de a végén már hagyta hogy simogassal miközben eszik:D
2012. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kb nincs köztük különbség,csak külsőleg.:)
2012. ápr. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!