Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon aggódom a malackám...

Nagyon aggódom a malackám miatt. Mit gondoltok, mi lehet?

Figyelt kérdés
Szerdán vettem észre, hogy bágyadt egy kicsit, meg nem eszik annyit mint szokott. Meg olyan szomorúan nézett rám, mint ha el akarna már búcsúzni tőlem. Megfürdettem, mert tiszta ürülékes volt a feneke. Már ez is jel volt. És akkor vettem észre, hogy a lába mintha vizenyős lenne. Egy nagy dudor van rajta, meg olyan furcsán is tartja. Hát mikor visszatettem a ketrecbe, már láttam, hogy eléggé nehezen megy, így amikor maga alá piszkít abba is marad, nem megy el onnan. Ma szintén megfürdettem, és már látom, hogy sebes a lába és vérzik is neki. A fenekénél, meg a nemiszervénél pedig egy nagy dudor van. Nagyon megijedtem. Holnap tudom elvinni orvoshoz. Meggyógyulhat még? Már 8 éves. Olyan rossz látni. Annyira sajnálom.
2012. ápr. 15. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja,mi a baja. Már nagyon öreg szegény,nem valószinű,hogy meggyógyul sajnos. De örülj neki,hogy ilyen szép kort megélt!
2012. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!