Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy taníthatnám meg a malacai...

Hogy taníthatnám meg a malacaimat, hogy szobatiszták legyenek?

Figyelt kérdés
Sokszor ki vannak engedve a szobába, persze ilyenkor van alattuk takaró, pléd, hogy ne a szőnyeg legyen pisis. Könnyebb lenne takarítani a takarókat, ha megtanulnák, hogy csak egy helyre, pl a sarokba kakilhatnak/pisilhetnek.
2009. jún. 20. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet a malacokat szobatisztaságra szoktatni sajnos, ehhez nem elég intelligensek.
2009. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval nem értek egyet.A malacok is vannak olyan okosak,mint a kutyák.Az én malacaim csak a rossz törölközőre végzik a dolgukat,és a ketrecben is egy helyen pisis és kakis a forgács.Nem tamítottam őket,maguktól jöttek rá,hogy jobb a tiszta forgácsban aludni mint a pisisben.
2009. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A malacok igenis nagyon inteligen állatok! Sokan azt hiszik hogy bűzös undorító állatok de ez nem így van! Egy csomó kutatás bizonyítja hogy a malacok még a kutyáknál is okasabbak!

Most a kérdére vissza térve. Nem hiszem hogy a sarokba célra vezető lenne! Most miért jó hogy a házban végezzék a dolgukat?

2009. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na azért ne túlozzunk már,hogy okosabbak a kutyáknál. A malac szerintem butus állat, nekem is volt sok már, és imádom őket, nagyon aranyosak. De az tény,hogy nem okosak. Mi is mindig kiengedtük őket,ennek az volt az ára,hogy utána takarítás. De annyit megért. :)
2009. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Láttál te már tengerimalacot amint vak, süket, mozgássérült embereknek teszi könnyebbé az életét, vagy a romok közül menti ki a sérülteket, vagy az egyszerűség kedvéért mondjuk szobatiszta? Mert én még nem. Szóval az nagyon nagy túlzás, hogy vannak olyan okosak mint a kutyák. A szobatisztaságot képtelenség nekik megtanítani. Az, hogy a ketrecben egy sarokba végzik a dolgukat, az nem intelligencia, hanem ösztön.
2009. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért tényleg butuskák....Sokszor kapnak uborkát,és szól hozzájuk az ember és ennek következtében elfelejtik h hol az uborka,kérdőn néznek rám,'adjál még'....

De persze így,kis butuskán is imádnivalóak!

Én is próbálkoztam avval h szobatiszták legyenek,a kaki még csak-csak besikerül a ketrecbe,a pisi gyakrabban csurran ki kint! De a ketrecben sem egy helyre végzik a dolgukat....bár az igaz h miután a kicsik megszülettek,csak a táljukba végezték a dolgukat!

2009. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!