Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS mi lehet a tengerimalacommal?

SOS mi lehet a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
1 hete vettem egy kereskedésből, 2-3 hónapos lány,most néztem,lefeküdt pár másodpercre,majd felkelt,a hasa alatt elkezdett motoszkálni,nyalogatni,majd odébb ment és láttam,hogy kicsit véres a forgács és az orra is! Mi lehet vele???????? Amúgy jókedvű,eszik is.
2012. ápr. 19. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyen "nesze semmi" választ adni, de erre nem lehet mást: SOS vidd orvoshoz! Így látatlanban ennél jobb ötletem nincs, ha egy állat vérzik.
2012. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy vér? Nem lehet, hogy csak a bélsarat eszi? Mert az természetes.

Itt egy link, az oldal második felén írnak az emésztésről (a szénatartós kép alatt).

[link]


Ha vér, akkor viszont orvos!

2012. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem nem vemhes malacot adtak el neked... :(

Mi újság azóta?

2012. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is rögtön arra gondoltam,hogy vemhes és szülni fog :( Most nem láttam újabb véres forgácsot és nem látszik semmi olyasmi rajta,hogy beteg lenne. Ha vemhes lenne,akkor szokott ilyen lenni,hogy vérzik? Mert kismalac nem született. Holnap először elmegyek oda,ahol vettem,amúgy is mondta az eladó,hogy bármi kérdésem van,menjek be. Ha nem tudja,mi lehet ez,akkor meg doki...
2012. ápr. 19. 22:51
 5/5 Norina86 ***** válasza:

Remélem már elvitted orvoshoz! Gondolod, hogy ha beteg állatot hoztál el egy kereskedésből, vagyis nyugodt szívvel odaadtak egy beteg állatot egy kezdő tartónak, az a legjobb, ha ott érdeklődsz, mi lehet a baja?

És nem gondolod, hogy azt az egyet tudjuk tanácsolni, hogy vidd orvoshoz!!!!

Ha ilyen súlyos tünet jelentkezik, orvos minél hamarabb kell, ha lehet, pár órán belül.

Lehet vetélés, koraszülés, súlyos húgyúti fertőzés, akár mérgezés tünete is.

2012. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!