Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet Toy nyuszikat venni?

Hol lehet Toy nyuszikat venni?

Figyelt kérdés
[lécci aki szerint nem létezik ne válaszoljon,(pedig igenis létezik)köszi:) ]

2012. ápr. 23. 18:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
63%
De miért nem válaszolsz?:/Engem érdekel,hol lehet toy nyuszit venni.
2012. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
62%

A TOY nyuszi ócska, tisztességtelen reklámfogás egyes lelkiismeretlen nyúlszaporítóktól. Azt sugallja, hogy nagyon pici és édes nyuszikat árul. Ami jó esetben úgy igaz, hogy pl. holland törpéket szaporít, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy mindeféle (általában) törpenyulat árusítanak ilyen név alatt.

Sajnos sok olyan ember van aki beveszi a maszlagot, észérvekkel nem lehet rájuk hatni és hagyják magukat átverni... Akkor úgy kell nekik! Legyenek boldogok az állítólagos TOY nyuszijukkal. Bármilyen nyuszit is kapnak, nagyon édesek, szeretnivalóak tudnak lenni, csak legyenek egészségesek is! (Hasonló az eset a toy uszkárral, vagy bolognese kutyákkal... átverés és lelkiismeretlenség...)

2012. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
54%
Javítok. Uszkárból létezik toy, de más apró fajtájú kutyánál is a kisebb méretet a toy jelzővel sugallják, ha van olyan fajta, ha nincs... A nyusziknál egyelőre nincs elfogadott toy, csak esetleg kisméretű ilyen-olyan törpenyúl, mini kosorrú, stb.
2012. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Szia, nem tudom, hogy még aktuális-e, de nekem igenis van két törpe toy nyuszim, akik ráadásul (véletlen) szaporodtak és most vannak kicsi toy nyuszijaim. Ha érdekel privátban megkereshetsz.
2014. okt. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

szia !!

létezik toy nyuszi a barátnőmnek is van nagyon aranyos es ők egy állatkereskedésben vették elvileg nem olyan büdös

ui:aki nem hiszi el hogy van toy nyuszi az meg minek ír ????!!!!

2014. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Platypus ***** válasza:
Kedves utolsó! Előtted a lehetőség, hogy leírd, mitől toy a toy? Hogyan lehet megkülönböztetni a nem toy nyulaktól? Mik a csak a toy nyulakra jellemző tulajdonságai?
2015. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 JasmineCukor válasza:

Igenis van toy nyuszi én Veszprémben lakok és 4 db nyuszi volt a díszállat kereskedésben!!!

Szoval ti akik ilyen rossz hozáálással vannak ehhez inkább fogják be azt a nem akarok csúnyát mondani szoval lepjünk túl a dolgon igenis VAN!!!! Toy Nyuszii!!!!!!!!!!!!! Ennnyi pont vége csöööö

2015. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nem értem mit nem lehet felfogni ezen.

Mutassatok már egy származási lapot, amin a nyúl fajtájánál az szerepel, hogy Toy.

Nem fogtok tudni, mert nincs ilyen bejegyzett fajta, pusztán rájuk ragasztják ezt a jelzőt.


Állatkereskedést felhozni példának nem bölcs dolog, mindenki tudja, hogy szaporítótól vásárolnak 2-3-4 hetes nyuszikat, h minél cukibbak és eladhatóbbak legyenek és nincs származási lapjuk, pusztán az eladók fantáziájának szüleménye, h akkor ők most toy nyuszik. Nem, nem azok. Méreten aluli ideje korán elválasztott fiatal apróságok.

2015. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!