Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat mennyire érdemes...

Törpenyulat mennyire érdemes hálószobában tartani?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h mennyire zajosak éjjel, lehet-e tőlük aludni. Csincsilla egyszer nyert ezen a téren. Én se aludtam :)

2012. máj. 13. 08:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! 8 éves a törpenyuszim, azt hiszem elég sokat tudok róla. Igenis zörög, kaparja a ketrecet és nem azért mert éhes (széna van mindig előtte). Mindent megrágcsál, legalábbis a miénk. Szerintem próbálja ki először a kérdező és utána döntsön.... Én semmi pénzért nem aludnék vele egy hálószobában.
2012. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mégegy: Wikipédia: a nyulak alkonyatkor és éjjel mozognak, néha nappal is látni őket.....
2012. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A mezei nyulak igen, de a törpenyulak kicsit mások azért.

10-11 óra fele mindig elalszik a nyuszim és ahogy írtam, 5-6 óra fele kel fel.

2012. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, végülis teljesen más fajta :)
2012. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az enyém még éjfél,hajnal 1kor virgonc.:D
2012. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem meg minden nyuszi más. Az enyém is végigbulizta már párszor az éjszakát, de valamikor délelőtt 10-11-ig úgy el van nyúlva, hogy még a kajára sem ébred fel. De attól, hogy az enyém ilyen, még nem szentírás, hogy mindenki nyuszija ilyen. Bár nekem még csak két éve van nyunyóm, nem mondható, hogy tapasztalt vagyok, de azért nem fogom kiráncigálni szürkületkor a nyulamat, hogy ébresztő, ilyenkor illik felkelni...
2012. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!