Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor? Hány éves kortól...

Mikor? Hány éves kortól érdemes külön szobába tenni a gyereket? Most velünk alszik a hálószobában, még van egy nappalink, oda fogunk mi átköltözni, a picinek meg a hálóból gyerekszoba lesz. De mikor legyen? Most 7hós

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a nagyfiamat fél évesen vittem át a szobájába. A lányom most 7 és fél hónapos, és mostanában készül el a szobája. Ha úgy gondolod, szerintem nyugodtan vidd át. Nehéz lessz mindkettőtöknek megszokni, de főleg neked, hogy amikor megébredsz, nem hallod a szuszogását.
2009. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én már 8hetes korában átraktam a kislányunkat a saját szobájába saját ágyába,még mielőtt nagyon megszokta volna a hálóban.Így nem volt annyira nehéz egyikünknek sem.Szerencsére nálunk a hálóból nyílik a gyerekszoba!
2009. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,de szerintetek mi lenne a max.idő ameddig kitolható?
2009. márc. 25. 20:37
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon gyerek függő.Általában minél később "költözik" a gyerek annál nehezebb főleg azért mert ő még nem pontosan érti hogy miért is kell mennie,talán nem szeretik már anyáék!???Én ennek elkerülésére léptem (talán)hamar!Egy ismerősömnek 11 éves a fia és még mindíg nem hajlandó külön ágyban se aludni!Ez azért durva!Egy másik barátunknál meg minden éjjej vándorol a kislány aki 5éves.Reggelre anyuciék között ébred.
2009. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!