Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám megszelidíteni...

Hogyan tudnám megszelidíteni a nyulamat?

Figyelt kérdés
Van egy holland törpenyulam 4 hónapos és 1 hete van nálam. Simogatni szokta hagyni magát, fogát is kocogtatja, hogy kifejezze tetszését, volt már hogy a kezemet is nyalogatta, meg a kaját is el szokta fogadni kézből. Megfogni viszont nagyon nem engedi magát akármelyik neten látott módszerrel próbálom illetve néha "morogni" is szokott... Csak én várok túl sok haladást egy hét alatt vagy esetleg kifogtam egy vadabb nyuszit. Ma az ágyat is lepisilte pedig máskor vissza szokott menni a ketrecbe elintézni a dolgát. Ha az számít valamiben, nőstény a nyúl.

2012. máj. 14. 20:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem van két lógós fülű kos orrú törpenyuszim és az egyik szereti ha simogatják de viszont ugyan ilyen mint a tiéd ha felveszem vadocka lesz a másikat meg fel lehet venni nyugodtan szereti ha simogatják (és csak vasárnap óta vannak meg) de igen picikét várj ha csak egy hete van nálad én is ezt csinálom a vadocabb nyuszimmal és egyre jobban közel engedd magához
2012. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!