Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi ketrec? (bővebben...

Törpenyuszi ketrec? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy törpenyuszit de a 83x40 a maximum ketrec méret amelyik elfér a szobámba. Tudom hogy a minimum 100x50 kéne legyen de ha kétszintest szereznék akkor azzal "bepótolnám" a maradékot? Meg ugye ki engedném tehát elegendő mennyiségű mozgásra lenne lehetősége így, nem?

Köszönöm a válaszokat!:)



2012. máj. 17. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen nekem 100*50.es van bár napközbe nem vagyok vele de mikor hazajövök délután akkor csak piheg utána meg kivan engedve a szobámba :D ha tényleg ki van engedve napi szinten akkor nem fog neki ártani akkora ketrec :D csak ajtót is tegyetek rá szóval hogy ő is be tudjon menni egyedül :)
2012. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam hogy attól legyen elég magas minimum 50 centi mert abba fel tud "állni" a hátsó lábaira nem jó neki ha nyomorog ezt azért mondom mert hogy kétszinteset akarsz hogy nem biztos hogy előnyösebb lesz neki 2 alacsonyabb mint 1 megfelelő magasságú :) első voltam
2012. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó lesz a 80x40 is ha sokat lesz kint.

De akkor tényleg jó helyről válassz nyuszit, mert még a végén mégsem lesz törpe. Tudod, kisebb helyre kisebb nyuszit. :)

Amúgy a holland törpenyúl a legkisebb méretű. Utána pedig ha jól tudom a mini kosorrú.

2012. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. máj. 19. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt egy törpenyuszis oldal, szerintük 40*60 is elég, bizonyos feltételekkel. Keresd meg az oldalon ezt a részt:


"Hogyan rendezzük be a ketrecet?


Egy 40 cm x 60 cm-es ketrec tökéletesen elegendő egy lakásban tartott törpenyúlnak."


Képek is vannak, meg leírás, hogy hogy rendezd be.

[link]

2012. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ennek úgy örülök,azt hittem nagyon kicsi lenne ekkora.
2012. máj. 19. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért engedd ki sokat futkosni! Akkor elég lesz, ellenkező esetben nagyon kicsi.
2012. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz annyi, hogy amikor tudsz rá figyelni engedd ki, de minden kábelt tegyél el mert meg rágcsálja. Nekem állandóan kint van, csak kajálni jár be meg wc-re megy be.:)
2012. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!