Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A fiú malackám 2 napja elég...

A fiú malackám 2 napja elég sokat pisil. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 12:30
 1/7 Secu ***** válasza:

Hát nem tudom,kinek mi a sok,de egy tengerimalac átlagba sokat pisil.Míg takarítottam a malacom,addig kb 2szer pisilt a földre.

Nem lehet,hogy vmi olyan gyümölcsöt,vagy zöldséget adtál neki,aminek magas a víztartalma,és ezért?

2009. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy sokat pisil,de most reggel takarítottam és már össze-vissza pisilte a kuckóját...

Mondjuk tegnap elég sok lóherét megevett.Az lenne az oka?

2009. jún. 27. 16:39
 3/7 Secu ***** válasza:
Hát előfordulhat,de szerintem nem kell aggódni,de ha mégsem hagy nyugodni a dolog,akkor vidd el állatorvoshoz,vagy kérdezz meg egy online orvost.Itt egy link: [link]
2009. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. jún. 27. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
lóherét soha ne max 3-4 szemnél mert felpuffad és lehet hogy atól amugy melegvan és te is többet iszol ilyenkor tehát ez is lehet egy ok.Ó és még valami amit sokan nem tudnak VÍZ MINDÍG KELL A TENGERI MALACNAK:)
2009. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg megfázott. Vidd el állatorvoshoz, fog kapni bőr alá infúziót és meggyógyul.

2009. jún. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell állatorvos csak huzatmentes hely kb1 hét alatt rendbejön(tapasztalat) (kecsa)
2009. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!