Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac alá lehet...

Kaarooliinaa kérdése:

A tengerimalac alá lehet tenni macskaalmot?

Figyelt kérdés
a minap vettem tápot és arra az volt irva alomként használhatunk macskaalmot is beraktam a malik alá de félek rossz döntést hoztam mert nehogy meghaljanak lehet hogy kicserélem ujból.a tetejére tettem faforgácsot

2012. máj. 20. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bajuk nem lesz tőle.
2012. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze, hogy lehet...csak a macskád fog örülni
2012. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi is így csináljuk! :) az aljára macskaalom a tetejére meg forgács! az alom azért kell alá, mert a forgács nem nedvszívó!
2012. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norina86 ***** válasza:

Macskaalmot csak úgy lehet, ha van a tetején forgács, mert ha közvetlenül lepisili vagy nyalogatja, mérgező anyagok szabadulhatnak fel. Tengerimalacnak én nem ajánlanám.

A forgács is nedvszívó, de ha nem tartod elégnek, lehet fapelletet tenni alulra, erre forgácsot.

2012. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 alizka0827 ***** válasza:
Nekem is tengerimalacom van,és próbáltam már cicaalmot,de nem vált be,mert vakaródzott tőle.De van egy úgynevezett dugósított alom(pellet),most ezt használunk,és ez jó,mert jó nedvszívó.Ezt a sarokba tedd,ahova végzi a dolgát,és tegyél rá 1 kis forgácsot is.:)
2012. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!