Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon szeretnék egy állatot....

Nagyon szeretnék egy állatot. A hörcsög, a tengerimalac és a kosorrú törpenyúl között gondolkodom. Ti melyiket ajánlanátok? Ha leeht mondjatok érveket és ellenérveket is.

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy 2. háziállatom lenne ékszerteknősök után, illetve az is fontos lehet, hogy lakásban lakom és felelősségtelljes is vagyok (a szüleim is így gondolják).

13 l


2012. máj. 20. 22:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én a nyuszit ajánlom, nagyon okosak, kedvesek, ragaszkodóak és viccesek:). Imádnak rosszalkodni, szóval ha kiengeded, akkor is figyelni kell folyamatosan. Viszont a nyuszi költségeit kb így számold: nyuszi megbízható tenyésztőtől 10000, ketrec berendezéssel 15000, oltás kb 6000, ivartalanítás ha bak kb 10000, ha nőstény kb 20000, havonta széna+táp+fapellet kb 4000.
2012. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Oké, hogy minden pozitívat felsoroltok a nyuszikról, de tényleg nagyon sok a gond vele. Ha 24 órán belül nem bogyózik, rohanás orvoshoz, stb

Nagyon nagy felelősség..

2012. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nagy felelősség.

De szerintem minden állat az.Nekem volt már többféle is.Pl patkány,volt,hogy ő is beteg lett,vele is rohantunk az orvoshoz.Végülis minden állat tud beteg lenni és minden állat felelősség.Szeritem olyat kell választani ami illik hozzád,eltudod látni.

2012. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:)-->

Nekem nyuszim van.Nincs vele sok gondom.Sokat kell foglalkozni vele,figyelni kell az etetésre,stb.Ez tény.Több mint egy éves,eddig egyszer volt gond vele,eszrevettem kis fehér valamit a fülén.Úgyhogy szombat reggel indultunk az orvoshoz.

Igazából nem tudom,mit értetek sok gond alatt?:D

2012. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
nyuszi :) vele tudsz játszani,és viszont szeret. lehet sok a gond vele,sokat kell takarítani,meg néha hangos éjjel, de majd ha odajön hozzád,megnyalogatja a lábad és rádnéz..:) mindent megér :)
2012. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
5%
Nem, a nyúl nem ér meg mindent. Ne vegyél nyulat!
2012. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 TomMunk válasza:
51%
A hörcsögnek nagyon(!) szoros ketrec kell(!) (2napig kerestük+ utána is folyton kiszökött, de már tudjuk a rejtekhelyét), viszont keveset eszik. Tengerimalacunk egyszer esett ki, mert szökött, azóta nem szökik. A nyúl aranyos, de nem kézbe való, és nem olyan szívélyes, vagy ragaszkodó, mint a másik 2. Ha engem kérdezel, akkor én egy malacra szavazok, de válaszd azt, amelyiket megszereted :D
2012. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 3 közül a nyúl a legbarátságosabb, legbújósabb és legragaszkodóbb. Megy utánad mindenhova, nyalogat, bökdös, ha abbahagyod a simogatást:D
2012. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Persze hogy a hörcsög mert a tengferimalaccal napi 9-10 órát kell foglalkozni hogy sokáig éljen!!
2012. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én a dzsungáriai törpehörcsögre szavazok.Könnyen tartható,olcsó és nagyon cuki.Annyi a baj benne, hogy kevés ideig él.
2012. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!