Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hogy vettétek rá a szüleite...

Ti hogy vettétek rá a szüleitek hogy lehessen kisállatotok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy amikor meguntam a sok éves könyörgést és lett saját diákmunkás/alkalmakra kapott összegyűjtögetett pénzem, mondtam anyának, hogy lesz és kész. (halak, illetve csincsilla)


Pár napig őrlődött, aztán egyik reggel mondtam, hogy berendeltem a boltba a szetteket (nem voltak raktáron) és megyek értük, akkor már azt mondta, hogy jól van, de én fizetek mindent, én gondozom. Ez így is volt, nem sajnáltam egy fillért se rájuk, imádom őket. Azóta persze anyám is babusgatja a csiniket, gügyög a halaknak.... Ennyit erről.:DD

2012. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem könyörögtünk sokat, egyszerűen csak idehoztunk egy tündérfalat westie kölyköt.

[link]


Egy ilyet nem lehet nem szeretni:)

Onnantól kezdve már senkinek nem lett volna szíve kirakni a szűrét, úgyhogy természetesen maradt. Anyu akarta legkevésbé, ma meg már ő kényezteti el:)

2012. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klopusz ***** válasza:
95%

Én 13 évesen szó szerint kisírtam a kutyámat. (Előtte voltak hörcsögeim és húsvéti nyulaim, ez utóbbiak átmenő forgalmat képeztek a lakásban azaz mentek vissza oda, ahonnan jöttek.)


A kutya-beszerzés előtt írtam egy szép listát, hogy mit vállalok az álattal kapcsolatban, aláírtam én is, anyu is, és az utolsó betűig betartottuk mind a ketten 10 éven át, amíg a blöki élt. Utána már önálló keresetem volt, megvetem az új kutyust, az ő belépése a családunkba már temészetes volt.


Jelenleg is van kutyám, a nagylányomnak meg tengerimalaca (előtte hörcsög). Kérlelt, hogy szeretne egy állatkát, nekem semmi kifogásom nem volt ellene - feltéve, ha nem az én nyakamba szakad az ellátása. Mivel 12 éves volt akkor, felfogta és ő törődött - és törődik a mostani - állatkájával.

2012. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ha emlékeim nem csalnak, nekem sosem kellett órákig könyörögnöm egyetlen állatért sem. A szüleim is szeretik az állatokat, ők is ugyanúgy foglalkoznak az én állataimmal, mint én az övékével. Apunak macskái vannak, anyunak tekije, nekem tengerimalacok.
2012. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én papagájt szeretnék már 2-3 hónapja, és apukám bele is menne, de anyukám azt mondja, hogy túlságosan koszolnak, és akármivel magyarázom, nem engedi. :(

A hörcsögöt is csak 2-3 év után engedte meg. Most akkor hogyan fognátok hozzá?

2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a szüleimet sehogy. Csak mikor elköltöztem utána lettek állataim.
2012. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!