Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki szereti a tengerimalacokat?...

Ki szereti a tengerimalacokat? Ki nem? Mondjatok ellenérveket is hogy mért nem és azért is hogy mért igen, érveket!?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 16:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ja hozzátenném,hogy az állatorvos 10ezret elkér egy vizsgálatért, ha gond van. Aki állatot akar tartani, számoljon ezzel is. Persze ha még mások tartanak el, nem a te gondod,de attól még gond!
2012. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Imádom őket. :)

Tényleg megnyugtat, ha simogatod őt, jó érzés maga a felelősségtudat, hogy hazamész és tudod hogy vár valaki, akiről gondoskodnod kell.

A visítás tényleg kellemetlen néha, de hozzá lehet szokni, és le is csitíthatod egy két trükkel. Tényleg nagyon drága minden hozzá, a megfelelő(!) ketrec az elinduláshoz nagyon fontos, hogy tágas legyen, és hát ez sajnos nagyon drága. A forgács, a táp/mag, széna engem mindig válogatásra ösztönöz - ha van olcsóbb, azt veszem meg, de ez ugyanolyan jó mint a drága.

Az itatót könnyű úgy kitakarítani, hogy kevés homokot teszel bele, majd félig negyedig víz bele, és összerázod. Jobb, mint egy tisztítószer és ráadásul nem méreg!!

Persze ki kell öblíteni megfelelően. :)

A cocival rengeteget lehet játszani, nagyon hálás kisállat, szerintem ha tartani akarsz, csak ajánlani tudom, nekem csak pozitív emlékeim vannak!

2012. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nagyon szeretem őket. Annyi a problémám velük hogy ÁLLANDÓAN kiszórják a forgácsot és felborítják a tálat.
2012. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!