Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan jönnek még mindig elő...

Honnan jönnek még mindig elő a kis fehér kukacok? A malacketrecben nincs semmi!

Figyelt kérdés
Én írtam a múltkor a kukacos kérdést, amikor apró legyeket találtam az alomban, egy kukacot a falon. Az alom tiszta, mégis találok ma, az eset után 1 héttel kukacokat a plafonon. Ezek véletlen megmaradhattak és elmászkáltak? Esetleg ezek már újak? Talán nem is a ketrecből valók?!

2012. jún. 3. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem a ketrecből vannak,akkor nem a falon lennének,ahol kaja se nagyon van.
2012. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Javasolnám szakértő bevonását az ügybe (értsd.: Rovarirtó)
2012. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. jún. 5. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek a kukacok nekem ismerősek. Szerintem semmi köze nincs a malachoz. Nálunk akkor jöttek be, amikor a szobában tartottunk egy nagy láda almát. Ugyanígy a plafonon telepedtek le. Nincs nálatok esetleg gyümölcs, vagy valami ilyesmi?
2012. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szobámban? Nem, semmi! Malac, összes tartozékával + ezen kívül az ágyneműtartómban vagy 10 zacskó bontatlan Corás kisállat pellet. Ennyi. :( Na, azt most szépen tünetesen átnézem...
2012. jún. 5. 16:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Kihúztuk az ágyat, átválogattuk a pelleteket és semmi! Na jó, az egyik zacsin volt egy kukac, és ennyi. Meg volt egy zacskó, ami tele volt apró lyukakkal. Kivittem. De kukacokat sehol nem találtunk... Viszont már én is rájöttem, ezek nem konkrétan az alomból jönnek, pont az ellentétes falon volt eddig mind...
2012. jún. 5. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor most kijár a malacnak egy kiadós simogatás, hogy kiengeszteld a gyanúsítgatás miatt!
2012. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Attól apró valamik (már abba se vagyok biztos hogy legyek) voltak nála is.
2012. jún. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!