Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek is akar szexelni...

Nektek is akar szexelni folyton az ivertalanított malac?

Figyelt kérdés

Van egy ivartalanított malac fiú.Kapott egy lányt 3 hete.Éjjel nappal udvarol neki,meg rámászik,meg ÁLLANDÓAN egy 24 órából kb 20-at úgy tölt hogy mint a lassított felvétel jár fel-alá és nagyon hangosan kurrog.

Már nem bírom,elegem van belöle,nagyon hangos és zavaró.

Mit tegyek?


2012. jún. 4. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
:D Bocs,de nagyon vicces,amit irsz, persze tudom,hogy téged meg zavar... Hát segiteni nem tudok neked, vagy majd megszokja a lány jelenlétét, vagy ez lesz mindig?
2012. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az első napon nekem is vicces volt hogy kurrog meg szédíti a lányt,de így hetek múlva már annyira nem őszinte a mosolyom hogy állandóan műsorozik :)

Sőt..elgondolkodok,hogy amikor a 20as éveimben megagiga csajozógép voltam,akkor vajon engem is így láttak a lányok :)) ???!!! Egy levakarhatatlan,mindig műsorozó,farokdörgölős,kurrogó tengerimalacfiúnak :D ??!!

2012. jún. 4. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el ezt nálam megduplázva. Két ketrecben, két golyótlan hím összesen 5 nősténnyel. Egyébként félreértelmezed, mert ez nem minden esetben párzást fejez ki, hanem a dominanciáját is ugyanígy jelzi. Tudtára adja a lánykának, hogy már ő a főnök. Ezt főleg akkor látja az ember , ha több lány is van körülötte. Akkor úgy jár köztük, mint egy király. Ha nagyon zavaró, akkor próbáld meg másik helyiségben elhelyezni őket. Vagy legalább éjszakára, hogy aludni tudj.
2012. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom h nem párzást jelent,hanem dominancia jelzése,ill izgatottásg,de ez a lényegen nem változtat sajnos.

Nem tudom más helységbe átrakni,mert nincsen más helység...

Lehet majd kinézek valami fincsi dél-amerikai tengerimalac receptet és megeszem a máját nagy szemű babbal.

2012. jún. 4. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj,nehogy megedd szegényt :D
2012. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D Ez csak normális. Mást nem tudsz csinálni, mint átrakni máshová.
2012. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ejnye Hannibál, te nem mondod, hogy egy ólban laksz, semmi egyéb tér nincs a kuckódban?! Folyosó, fürdőszoba, konyha?
2012. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kicsi a Hannibál kuckója,legalább ez a plexifal ne lenne :)))


De már nem bírom értitek?!?!?!?Amennyire bírtam eddig a disznómat,most annyira utálom.Ahogy kurrog,nyüszög,nyekeg,makog és ÁLLLLLLANDÓÓÓÓAN a lány után kajtat.

Tényleg elgondolkodtat hogy mi férfiak is ilyen szánalmas kis bohócok vagyunk?!Állandóan csak a hancúrléc után megyünk :) ?

2012. jún. 6. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!