Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj ha nem minden nap kap...

Az baj ha nem minden nap kap a hörcsögöm gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
De mindig vannak előtte magok, friss víz ( ezek közül, mondjuk előszeretettel a nyúltápot szedi ki .. a kukoricát meg szinte otthagyja ). Próbáltam már más-más féle magkeverékeket, de mindegyiknél otthagyta a kukoricát. Meg amit még naponta szoktam adni neki, egy ilyen kis joghurtos vitamin drops. Ezt szereti nagyon, ha meghallja, hogy csörög a zacskója már jön oda és várja mikor adom oda neki. =)
2012. jún. 8. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:

De miért nem kap? Nem eszi meg?

Amúgy ha issza is a vizet, nem csak beteszed, ő meg otthagyja, akkor nem baj ha nem eszik gyümölcsöt. Bár továbbra is furcsállom, az enyémnek mindig volt egy nagy gerezd almája, szerette.

2012. jún. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vízet megissza mindig, cserélem minden nap. Gyümölcsöt meg úgy 2 naponta szoktam neki adni. Viszont sokat nem merek, mert nem mindig eszi meg és elrakja az meg megfonnyad. De a sajtot, husit azt nagyon szereti! :)
2012. jún. 9. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha, hát akkor nem lesz baj. Az alma nekem is megfonnyadt néha egy kicsit, de attól még megette vagy adtam neki frisset ha nagyon olyan volt már.

Amúgy az enyém kukoricát is mindig evett, meg napraforgót. Húst szerintem nem adtunk neki, lehet, hogy egyszer-kétszer, de a sajt nagy favorit volt. Meg a gyermekláncfű levele is, azt is sokat evett, sokszor szedtünk neki.

2012. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!