Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen magas egy ágaskodó...

Milyen magas egy ágaskodó törpenyúl?

Figyelt kérdés

Galériát tervezek a ketrecébe (házi készítésű). Mekkora hely kell neki?


Egyébként a ketrec méretei: 60*45, a magassága 60 cm. Tudom, hogy kicsi, de nincs lehetőségem nagyobba tartani. Ha napi több órát kint van, akkor is nagyon gáz, hogy ilyen kicsi? :( A galériával talán meg tudnám növelni a futkározó helyét, csak nem tudom, hogy 30 cm elég lesz-e, hogy ágaskodjon, meg ugráljon.



2012. jún. 10. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy van emelet, vagy nincs, hanem a legnagyobb méret a 60 centi (na jó átlósan vagy 65) kevés ahhoz, hogy egy jóízűt ugorjon. Valami majdnem állandó kifutót kellene neki csinálni, pl. régi hűtőszekrény rácsos polcaiból, keretre szerelt csibehálóból. Azt gyorsan szét is lehet szedni, mikor muszáj.
2012. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szobámban tartanám, és kiengedném, amennyit csak tudom. Tudom, hogy rém kicsi a hely, de sajnos nem tudok mit csinálni. :( Arra kellenének ötletek, hogy akkor mivel tudnám megadni nekik a megfelelő mozgásteret.
2012. jún. 10. 18:10
 3/9 A kérdező kommentje:
*Első: ez vicces volt, jót mosolyogtam. :) Majd átadom a nyuszimnak az üdvözleted, oké?
2012. jún. 10. 18:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké. :D Hogy szereted, sülve, vagy főve? Esetleg grillezzem neked?
2012. jún. 10. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinàld meg nyúlbiztosra a szobàt és akkor be sem kell zárnod őt!
2012. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

pont neked van nyulad???

és ilyet írsz hogy hogy szereti?

hülye vagy ilyen nem lehetsz!!!-.-

2012. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alexandrának igaza van!

Ha kicsi a szobád, az pont elég nagy lesz nyúlketrecnek.

Pakolj el minden veszélyeztett cuccot, nyúl magasból, kábelcsatornázd be a vezetékeket, szoktasd nyúl WC-re és ne zárd be. Nyuszi nagyon okos, ha te is az vagy, jól meglesztek! :D

2012. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a nyúl győzköd téged arról, hogy kicsi a 60 centi, az éjszakai rácsrágással, és az alomtálca elfogyasztásával fogja tenni, ugyanis a nyúlüreget ásással, rágással szokás bővíteni.

A művelet végén 2.000,- forintért megveszem tőled a ketrec roncsait. Többet nem fog érni. Egészséges nyuszinak 1 hét elég az eredmény elérésére.

2012. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm a válaszokat. Saját szobám nincs, a többiek meg nem engedik, hogy egész nap kint legyen. Remélem nem rágják ki magukat. Az nagy gáz lenne. Jövő hónapban sürgősen beszerzek egy normális ketrecet.

Amúgy Hörimádó. Neked nem tűnt fel, hogy mindketten viccelünk? :D nem kell minden szót véresen komolyan venni.

2012. jún. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!