Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit esznek a sündisznók?

Mit esznek a sündisznók?

Figyelt kérdés
Minden este jár a kertünkben 1-2 süni, és szeretnék nekik kitenni valamilyen gyümölcsöt/zöldséget.

2012. jún. 11. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
miért a kecskének jó a műanyag? mégis megeszi ha nincs más.. szóval merőben naív vagy, ha azt hiszed, hogy semmi baja se lesz a tejtermékektől.. :D szerintem elég érthetően nagybetűkkel leírtam, hogy azt nem szabad adni nekik akkor mit játszod itt a hős megmentőt aki tudja hogy de igenis jó nekik! van sünöm és nem csak hobbiból foglalkozom velük így vagy 250 olyan oldalt olvastam el ( amit valószínűleg Te nem, és nem is fogsz soha), ahol a sünök táplálkozásáról írnak! És NEM SZABAD ADNI NEKIK! és magasról lesz@rom hogy a tacsid trapistáját megette, de ő biza még mindig él és virul... nem szabad nekik adni és kész.... próbálhatod kijátszani a mekkora mennyiségbe nem döglik bele egy sün kártyát, de attólmég ez a nagy helyzet!!!
2012. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 30. 12:49
 13/13 anonim válasza:
Nem csak tejterméket hanem se kutya se macskaeledelt nem szabad neki adni se száraz se lágy formában valamit tartalmaznak ami kikészíti az állat emésztőrendszerét. Tápláló energia dús hízlaló házi koszt kell neki a zsíros nem árt neki azt amit az ember is megeszik.A konzerves kölyökutya eledelt megbírja emészteni de tisztán ez nem elég energiadús neki bőségessen bekell keverni főttrízzsel főtt vagy sültojással saláta reszelt alma reszelt sárgarépa nyugodtan mehet bele (magában nem fogja megenni a gyümölcsöt az almát se nagyon) meg ami tápláló az ember is eszi háromnegyed részben ne kölyökutyaeledel legyen.Javarészt az a legjobb ha azt kap amit az ember is megeszik.Száraz kölyökutyaeledelt már nem szabad neki adni se felnőtt kutyaeledelt se macskaeledelt ezt egyátalán nem szabad neki adni egy héten bellűl aki evvel eteti az állatot szinte biztos hogy elfog pusztulni.Mellesleg régen én több évig tartottam sündisznót,ételt szabadba kirakni ha nincs macska kutya nem tanácsos vadállatoknak mert arra minden állat rámegy patkány egér is.Sündisznót én több évig tartottam udvaron fogtam este 2 db volt vagy 6 évig éltek.
2013. jún. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!