Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan keressünk hörcsögöt...

Hogyan keressünk hörcsögöt lakásban?

Figyelt kérdés
Elveszett a hörcsögöm, tudtok valami módszert amivel gyorsan megtalálom??? Nagyon kétségbe vagyok esve!!! :(

2012. jún. 19. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tegyél ki neki kaját.Hátha előjön.
2012. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csukd be az összes ajtót, majd járd végig a szobákat és hallgatóz, esetleg ráz zacsit, (vagy valamit amire a terreáriumban is szokot reagálni)
2012. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 SargaRigo válasza:

Tegyél ki a szoba közepére egy finom sajtot. Meg fogja hamar találni!

Egyébként a hörcsög nem szereti a tágas, világos helyeket, tehát a szekrények mögött lesz a legnagyobb valószínűséggel.

Fülelj, hogy kapar vagy rág-e valahol, aztán próbáld előcsalogatni valami illatos finomsággal!

2012. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!
2012. jún. 19. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd írj,hogy mi történt.
2012. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam az összeset, mindenhol megnéztem, sötét helyeken, szekrények alatt, mögött, tetején, benne... Az egész házat átkutattam, dél óta keresem, semmi sehol. Abba bízok h valahol alszik és este majd zörögni fog és megtalálom... :'(
2012. jún. 19. 19:18
 7/13 A kérdező kommentje:
Most tettem ki sok helyre magokat meg kaját, összeszámoltam mennyi magot tettem egy-egy tálba, és ha egy is hiányzik már örülni fogok hogy megvan csak nem találom...
2012. jún. 19. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy egész kis zacskó kaját leraktam a földre régen, és a zacskó másnapra ki volt lukasztva és kihordta belőle a fele magot. Utána este csak leültem az ágy szélére, kikapcsoltam minden zajt és hallgatóztam. A hangfalból jött valami kaparászás, a mélynyomóból, ezért kicsavaroztam belőle a hangszórót és a hörike ott röhögött benne, előtte egy halom kajával. Ez már így a harmadik napon volt, mert 2 napig én is kerestem mindenhol. Szóval ülj le csendben és hallgatózz, főleg este. Hátha meghallod.
2012. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem nekem nem a mélynyomóban lesz azért... :S Az a baj, hogy mivel éjszaka nyitva hagytam az ajtómat (életemben először, akkor is rossz történik), ki tudott menni a nappaliba. Na, onnan még 4 helység megnyílt neki, és ha tud lépcsőt mászni, akkor még 6!!! Egyébként arra is gondoltam (mert füleltem és semmi zaj sehol), hogy mi van ha holdkóros voltam és kivittem a kertbe? Mert nem volt bezárva egész éjjel a bejárati ajtó szüleim szerint, és régebben rendszeresen alva jártam (bár ilyen nem történt már 4 éve tudomásom szerint)... De ez lehetséges? Ugye nem?:S
2012. jún. 20. 02:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Áh, nemhiszem hogy valaki holdkórosan ki tudna vinni egy hörit, mert azt meg kell fogni, arrébb megy. Nem olyan egyszerű :)
2012. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!